Ta fryzura będzie absolutnym hitem lata 2022. Postawi na nią większość kobiet

Jaka fryzura królować będzie tegorocznego lata? Nie mamy wątpliwości, że jednym z hitów bedą właśnie skandi waves. To fale, które już od jakiegoś czasu robią coraz większą furorę wśród kobiet. Są niezwykle stylowe i sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia.

Więcej o fryzurach i trendach znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Każdy ma swoją historię". Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko?

Nie ma wątpliwości, że jedną z najbardziej lubianych fryzur na sezon wiosenno letni wśród kobiet są właśnie fale. Na co dzień podczas wakacji najczęściej stawiamy na beach waves, które uzyskujemy za pomocą sprayu z solą morską, a w trakcie urlopu po prostu pozostawiamy kosmyki do wyschnięcia po kąpieli w morzu. Nadchodzącego lata królować będą natomiast skandi waves.

Najmodniejsza fryzura na lato 2022? Skandi waves! 

Obok tej fryzury po prostu nie można przejść obojętnie. Pozornie niedbałe, ale bardzo twarzowe i stylowe fale w kształcie litery S to stylizacja, która robi w ostatnim czasie furorę wśród wielu kobiet, w tym także gwiazd show-biznesu. W ostatnim czasie fanką tego typu fal jest m.in. Kim Kardashian.

 

Nie trzeba jednak mieć tak długich włosów, by móc uzyskać na nich taki efekt. Skandi waves świetnie wyglądają także na półdługich, a nawet nieco krótszych kosmykach. Co więcej, w odróżnieniu od np. beach waves, skandi waves pasują zarówno do codziennych stylizacji, jak i podczas ważniejszych uroczystości, jak np. wesele. 

Skandi waves, czyli hit na lato 2022. Jak zrobić taką fryzurę?

Niewątpliwą zaletą skandi waves jest prostota wykonania tej stylizacji. Takie fale uzyskać można bowiem za pomocą falownicy lub klasycznej prostownicy. Przed przystąpieniem do stylizacji, warto pamiętać, by zabezpieczyć pasma termoochronnym produktem, by nie narażać ich na nadmierne zniszczenia. Na koniec, by uzyskać jeszcze naturalniejszy efekt, włosy można przeczesać delikatnie palcami lub grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. W razie potrzeby fryzurę można także utrwalić lakierem.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: