Ta fryzura w stylu Kim Kardashian to hit! Fryzjer gwiazd pokazał, jak zrobić ją w kilka minut

W takim upięciu niedawno pokazała się Kim Kardashian i momentalnie zrobiła furorę. Jej fryzjer na TikToku pokazał, jak wykonać takie upięcie w zaledwie kilka chwil. Efekt? Będziesz wyglądać, jak po wyjściu od najlepszego stylisty włosów. Ta fryzura świetnie sprawdzi się m.in. na wesele.

Więcej o włosach, fryzurach i trendach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Patrząc na gwiazdy pojawiające się na czerwonym dywanie, wiele osób zastanawia się, jak dużo czasu musiały one poświęcić na makijaż oraz fryzurę, by tak wyglądać. Okazuje się, że nie każda stylizacja włosów wymaga wielogodzinnych przygotowań. Fryzjer gwiazd Chris Appleton, który na co dzień pracuje z takimi gwiazdami, jak Jennifer Lopez czy Kim Kardashian, zdradził na swoim TikToku, jak w dosłownie kilka minut zrobić upięcie inspirowane tym, które niedawno wykonał na głowie Kim Kardashian.

włosy Wystarczy 1,50 zł, żeby przyśpieszyć porost włosów i uniknąć siwienia

Ta fryzura w stylu Kim Kardashian to hit na lato! Proste upięcie idealne na wesele

W sezonie letnim wszelkiego rodzaju upięcia są uwielbiane przez kobiety, szczególnie te posiadające długie włosy. Takie fryzury są bowiem nie tylko efektowne, lecz także komfortowe w noszeniu podczas wysokich temperatur. Ostatnio Chris Appleton podzielił się trikiem, jak przy pomocy lokówki, lakieru do włosów, klamry oraz kilku wsuwek zrobić modne upięcie inspirowane fryzurą, w której niedawno pokazała się Kim Kardashian. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, a niektóre osoby zauważyły, że jest to również fryzura inspirowana Pamelą Andrson oraz Bridgitte Bardot:

Masz na myśli inspirację Bridgitte Bardot?
Masz na myśli Pam Anderson, na pewno
To naprawdę inspiracja Pamelą Anderson
Zjawiskowa
Wygląda pięknie, ale przypomina mi też look Pam Anderson
Uwielbiam to upięcie
Świetne

- czytamy. Wypróbujecie tego upięcia na swoich włosach?

Zwykle używasz jej w kuchni, a teraz dodaj do kremu. To sekret Jennifer Lopez! (zdjęcie ilustracyjne) Zwykle używasz jej w kuchni, a teraz dodaj do kremu. To sekret Jennifer Lopez!

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: