Kasia Cichopek w modnej fryzurze na lato. To hit, który zrobisz w 30 sekund

Katarzyna Cichopek podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami, na których pokazała się w jednej z modniejszych fryzur na sezon letni. To ekspresowe upięcie już od jakiegoś czasu robi prawdziwą furorę wśród kobiet. Zajmuje dosłownie pół minuty! - Cudownie Pani wygląda - komentują fanki.

Więcej o gwiazdach i fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Kataryna Cichopek aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie aktorka zgromadziła już ponad 533 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek dla wielu obserwujących ją kobiet jest inspiracją, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania dotyczące szczegółów jej stylizacji, makijażu, a także fryzury.

Agnieszka Woźniak-Starak "Super jeansy" Woźniak-Starak. Wyszczuplają jak mało który fason

Kasia Cichopek w modnej fryzurze na lato. Hitowy koczek w 30 sekund! "Przepiękna kobieta"

Katarzyna Cichopek opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z pobytu na Podkarpaciu. - Mój pobyt na Podkarpaciu dobiega końca. Było bardzo miło, dziękuje! Do szybkiego zobaczenia - napisała. Na fotografiach uwagę zwraca nie tylko stylizacja aktorki, lecz także jej fryzura. Tym razem, zamiast rozpuszczonych włosów, Kasia Cichopek postanowiła związać je w wyższego koczka. Można powiedzieć, że jest to koczek w stylu lift bun, jednak w nieco innej wersji, gdyż wykonany na krótszych kosmykach. Tego typu upięcia robią furorę szczególnie w sezonie letnim, a kobiety pokochały takie koczki nie tylko za wygodę oraz prostotę wykonania, lecz także za optycznie odmładzający efekt.

Cudownie Pani wygląda
Przepiękna kobieta
Sztos
Piękna
Wyglądasz szczególnie, Kasiu

- czytamy w komentarzach pod postem.

 

Jennifer Lopez pokazała zdjęcia prosto z wanny. Fani: 'W ogóle się nie starzejesz' (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez pokazała zdjęcia prosto z wanny. Fani: "W ogóle się nie starzejesz"

Takie upięcie włosów nie wymaga specjalnych umiejętności. Co więcej, wcale nie zajmuje także dużo czasu. Wystarczy dokładnie rozczesać włosy, a następnie zebrać je wysoko na głowie. Na koniec pozostaje związać włosy gumką, formując taki koczek, na jaki pozwala długość kosmyków. 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: