Nowa "przepiękna fryzura" Magdaleny Lamparskiej. To cięcie to hit 2022! Korzystna metamorfoza?

Magdalena Lamparska to w ostatnim czasie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej poczynania można śledzić na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami nowinkami ze swojego życia. Gwiazda pochwaliła się metamorfozą swoich włosów. Ta fryzura to jedno z najmodniejszych cięć sezonu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aktorzy często decydują się na ostre cięcia i zmiany wizerunkowe. Magdalena Lamparska, gwiazda "365 dni" zafundowała sobie metamorfozę na potrzeby jednego z projektów zawodowych. Efektem pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Nowa fryzura Magdaleny Lamparskiej. Fani aktorki zachwyceni

Aktorka stale rozwija swój talent aktorski oraz karierę zawodową. Lamparska ma na swoim koncie takie produkcje jak: "365 dni",  "39 i pół", "Porady na zdrady" czy "Listy do M. 2". Na potrzeby kolejnego projektu zafundowała sobie metamorfozę związaną z włosami. Gwiazda zachwyca teraz prostą grzywką oraz cieniowanymi pasmami, a fani komentują zmianę w ten sposób:

Piękna grzywka
Pięknie Pani wygląda w tej fryzurze
Piękna fryzura
Przepiękna fryzura
 

Modne fryzury 2022: damskie półdługie propozycje z grzywką. Zainspiruj się aktorką

Włosy półdługie to szerokie spektrum możliwości. W tym sezonie zdecydowanie królują kręcone i mocno pocieniowane kosmyki. Taka długość fryzury w połączeniu z prostą grzywką doda dziewczęcego uroku. Niewątpliwą zaletą fryzury jest to, że nie wymaga pracochłonnej stylizacji. Odpowiednie cięcie sprawia, że włosy będzie łatwiej układać i utrwalać. Takie cięcie zachwyca także objętością, więc kobiety, które zastanawiają się nad zmianą, mogą śmiało zainspirować się nowym wizerunkiem Magdaleny Lamparskiej.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: