Ania Starmach ma nową fryzurę! Nietypowa opaska podzieliła fanów. "Hit czy kit?"

Ania Starmach zmieniła fryzurę? Na Instastories podzieliła się z fanami pomysłem na swój nowy wizerunek. Zdania były podzielone i ostatecznie to właśnie fani zadecydowali o tym, jak teraz wygląda! Jurorka "Masterchefa juniora" nie mogła się zdecydować. "Hit czy kit"?

Ania Starmach zaskoczyła fanów. Celebrytka nieczęsto zmienia fryzurę, a w telewizji niemal zawsze widzimy ją we włosach do ramion, w naturalnym brązowym kolorze. Tym razem zrobiła wyjątek. Na Instastories pozwoliła fanom zadecydować, jak powinien wyglądać jej nowy wizerunek.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ania Starmach w zwiewnej sukience na lato

Ania Starmach ma nową fryzurę? Spytała fanów na Instagramie o opinię

Ania Starmach opublikowała zabawne Instastories na Instagramie. Widać na nim, że właśnie przygotowuje się do emisji programu. Ma na twarzy makijaż i fryzjerka układa jej włosy. Na jej czole widzimy... opaskę zaplecioną z włosów! Wygląda jak klasyczny warkocz. Jurorka "Masterchefa juniora" spytała fanów:

Czy taka opaska warkoczykowa to jest hit czy kit?

Ania Starmach w nowej fryzurzeAnia Starmach w nowej fryzurze Ania Starmach

Katarzyna Cichopek "Zjawiskowa bluzka" Kasi Cichopek wyszczupla talię. Kupisz ją już za 52 zł

Ania Starmach w opasce z warkocza. Fani podzieleni w sprawie jej wizerunku

Nowa fryzura Ani Starmach nie przypadła wszystkim do gustu. Ekspertka kulinarna zrezygnowała z nietypowej fryzury, bo jak zdradziła, zdania fanów były bardzo podzielone z przewagą tych "na nie". 

Ania Starmach w nowej fryzurzeAnia Starmach w nowej fryzurze Ania Starmach na Instagramie

Grzybica: zdjęcia nie pomogą w rozwiązaniu problemu. Zmiany skórne, które widzimy na zdjęciach nie muszą być grzybicą. Domowe sposoby na grzybicę paznokci. Te złagodzą uciążliwe objawy

Nowa fryzura Ani Starmach nie była prawdziwa? Na koniec zdradziła sekret!

Jak się okazuje, nowa fryzura Ani Starmach nie była prawdziwa! Warkocz nie został upleciony z jej włosów, a nowy wizerunek był tylko na chwilę. Opaska ze sztucznych kosmyków została ściągnięta przez fryzjerkę. W wyniku zabawnej pomyłki stylistka włosów zdjęła ją w odwrotnym kierunku.

Ania Starmach w nowej fryzurzeAnia Starmach w nowej fryzurze Ania Starmach na Instagramie

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: