Bixie odejmuje lat i dodaje niesamowitego pazura. Czym wyróżnia się najmodniejsze cięcie tego sezonu?

Chcesz poeksperymentować z włosami? Jeśli próbujesz znaleźć coś nowego, co by do ciebie pasowało i masz dość zwykłych cięć pixie to bixie może być świetnym rozwiązaniem. Zobacz, jak wygląda najmodniejsza fryzura 2022.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bixie to propozycja cięcia, jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i innowacyjnego. O co chodzi z tym nowoczesnym trendem? Wyjaśniamy, na czym polega fenomen tej fryzury.

Natasza UrbańskaNowe spodnie Nataszy Urbańskiej to hit! Kupisz je teraz na wyprzedaży

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Co to jest fryzura bixie? To nietypowe połączenie

Fryzura bixie to nowe podejście do dobrze znanej i lubianej fryzury, czyli pixie. To mieszanka dwóch fryzur, takich jak pixie i bob. Jest ona zdefiniowana jak bob dzięki swoim ostrym krawędziom, ale ma dużo objętości i stylu jak pixie. Ta fryzura to idealne połączenie dla osób, które nie mogą się zdecydować na jeden z tych dwóch stylów.

 

Jak prawidłowo sadzić pomidory i o nie dbać? Dzięki tym metodom zbierzesz dużo pięknych owocówJak sadzić pomidory i o nie dbać? Wiemy jak zebrać piękne zbiory

Jak stylizować fryzurę Bixie? Poznaj ceny tego cięcia

Fryzura bixie nie musi być zbyt kosztowna. W rzeczywistości, zwykłe strzyżenie kosztuje zazwyczaj około 200-300 zł. Za tę cenę fryzjer obetnie, nada kształt i ułoży włosy. Może być ona nieco wyższa, jeśli dodasz pasemka lub grzywkę. Jeżeli chodzi o stylizację, upewnij się, że masz trochę czasu z rana. Dodaj żel do włosów i przeczesz nim włosy. Użyj grzebienia o drobnych zębach i ułóż włosy. Możesz nosić bixie na boku, wysoko lub z dużą objętością. Utrwal fryzurę lakierem, który doda jej blasku i przedłuży czas noszenia.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: