Ta fryzura to hit sezonu! Od niedawna ma ją nawet Anita Sokołowska. Fani "odważna zmiana na plus"

Myślisz nad nową fryzurą? Ostatnio jedna z najpopularniejszych polskich aktorek - Anita Sokołowska zafundowała sobie odważną zmianę wizerunku. Gwiazda wybrała wyjątkowo modne cięcie w 2022 roku. Fani nie kryli swojego zachwytu, korzystna zmiana?

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury? Odważ się na cięcie, które w tym sezonie wybiera wiele gwiazd nie tylko z Polski. Zobacz, jak prezentuje się w nim Anita Sokołowska.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Anita Sokołowska w nowej fryzurze. To cięcie dodaje pazura

Aktorka od lat była wierna długim pasmom. Ostatnio z okazji Dnia Dziecka postanowiła sprezentować sobie samej prezent w postaci metamorfozy fryzury. Gwiazda zdecydowała się na odważne cięcie i skrócenie włosów do długości boba. Cięcie tak bardzo zyskało aprobatę fanów, że wśród komentarzy nie brakuje takich słów:

Super. Bardzo korzystna zmiana
No to konkretna zmiana! Extra!
Zmiana na duży plus
 

To cięcie to hit! Kobiety kochają boby

Ponadczasowe i klasyczne cięcie, jakim jest bob, cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. W tym sezonie jednak gwiazdy zdecydowanie częściej decydują się na ten rodzaj metamorfozy. Krótkie włosy wcale nie oznaczają ograniczonego pola do stylizacji. Cięcie bez cieniowań jest proste w codziennym układaniu i nie wymaga dużej ilości czasu, a efekt zachwyca cały dzień. Ta fryzura podkreśli rysy twarzy i odbije włosy od nasady, dzięki czemu zyskają na objętości. Dodatkowa grzywka czy loki urozmaici cięcie.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: