Najmodniejsze fryzury na lato dla 50-tek. Odmładzają i są praktyczne. W nich będzie ci chłodno

Modne fryzury dla 50-tek to hit tego lata! Dojrzałe kobiety i nie tylko, uwielbiają te stylizacje włosów, które podkreślają ich urodę, ale i sprawiają, że w upalne dni jest im chłodno. To nie tylko krótkie fryzury. Poznaj trzy najciekawsze propozycje.

Latem najchętniej wiążemy włosy w kucyk, lub koczek. Schładzamy kark, który jest najbardziej podatny na pocenie latem. Okazuje się, że nie tylko upięcia, czy wiązania są rozwiązaniem podczas upałów. Możesz mieć modną i stylową fryzurę, a dokładniej cięcie, które sprawi, że będziesz czuła się piękna niezależnie od pogody. Przedstawiamy rozwiązania na lato, idealne nie tylko dla 50-tek.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Fryzury na lato dla dojrzałych kobiet. Bixie to hit sezonu!

Klasyczny bob może nie być zbyt wygodny na lato. Krótsze włosy z tyłu nie zawsze dają się związać w "kitkę". Bixie to zupełnie co innego! Połączenie boba z fryzurą typu Pixie, która nie oszukujmy się- jest bardzo krótka i należy do odważnych. Bixie łączy w sobie cechy obu fryzur i sprawia, że kark jest odsłonięty, a włosy wyglądają na gęste i zdrowe. Ta fryzura wygląda świetnie zarówno z grzywką jak i bez. Znakomicie podkreśla rysy twarzy i odejmuje lat. Nie wymaga niemal układania!

 

Anita Sokołowska Ta fryzura to hit sezonu! Od niedawna ma ją nawet Anita Sokołowska

Fryzura dla 50-tek i nie tylko. Mullet hair idealny na każdą pogodę

Mullet hair uchodzi za fryzurę "z pazurem". Włosy krótsze z przodu, dłuższe z tyłu, ale mocno wycieniowane. To właśnie to cieniowanie sprawia, że włosy wydają się lżejsze i lepiej zachowują się latem. Szybciej schną (np. po kąpieli w morzu) i sprawiają, że lekki wiatr przenika do samej skóry. Taka fryzura jest bardzo nowoczesna, przez co odejmie lat nie jednej 50-tce.

 

Burza (zdjęcie ilustracyjne) Gdzie jest burza? RCB wydało alert. Pamiętaj o tym podczas nawałnicy

Pixie cut to fryzura dla 50-tek i innych odważnych kobiet

W wakacje nie chcesz myśleć o układaniu włosów, jesteś odważna i interesujesz się modą? Pixie cut to strzał w dziesiątkę! Krótkie, cieniowane włosy to od kilku lat najgorętszy trend. Aby "odmłodzić" tę fryzurę, postaw na szalony kolor. W tym sezonie królują turkusy, niebieskości i pastele.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: