Jennifer Aniston pokazała się w nowej fryzurze. To hit sezonu! "Idealne połączenie"

Jennifer Aniston postanowiła zmienić nieco swoją fryzurę. Efekt końcowy metamorfozy zaprezentował fryzjer gwiazdy na swoim Instagramie. Ten kolor włosów i cięcie to jeden z większych trendów na lato, który wizualnie odejmuje lat. - Naprawdę wyglądasz jeszcze piękniej - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Jennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych, najbogatszych, a także najatrakcyjniejszych aktorek na świecie. Ogromną sławę przyniosła jej przede wszystkim rola Rachel Green w kultowym serialu "Przyjaciele", który do dziś cieszy się popularnością, a losy szóstki przyjaciół śledzą już kolejne pokolenia. Przypomnijmy również, że magazyn "People" dwukrotnie uhonorował Jennifer Aniston tytułem Najpiękniejszej Kobiety Świata. Po raz pierwszy w 2004 roku, gdy serial serial cieszył się niebywałą popularnością, a po raz drugi w roku 2016. Nie da się ukryć, że Jennifer Aniston jest ogromnym wzorem oraz inspiracją dla swoich fanek, które często podpatrują zarówno stylizacje, jak i fryzury, które nosi aktorka.

Jennifer Aniston pokazała się w nowej fryzurze. To hit na lato! "Wygląda jeszcze piękniej"

Jennifer Aniston w ostatnich latach raczej nie eksperymentuje drastycznie ze swoją fryzurą. Wierna jest naturalnemu odcieniowi ciemnego blondu lub bardzo jasnego brązu, rozświetlonego subtelnymi refleksami. Przy okazji nadchodzącego wielkimi krokami sezonu letniego, Jennifer Aniston postanowiła odświeżyć nieco swoją fryzurę. Stylista fryzur aktorki jeszcze bardziej rozjaśnił włosy refleksami, a do tego podkreślił skręt włosów aktorki odpowiednim, cieniowanym cięciem. 

Nie ma nic lepszego niż świeże letnie cięcie dla @jenniferaniston Jen pochyla się nad swoją naturalną teksturą, używając jej nabłyszczającego i ułatwiającego rozczesywanie sprayu @lolavie (trochę załatwia sprawę). Dobre cięcie powinno zrobić robotę, żebyś mogła po prostu umyć i nosić włosy w sposób naturalny latem

- napisał Chris McMillan.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek:

Powinnaś częściej nosić kręcone włosy, naprawdę wyglądasz jeszcze piękniej
Kolor i cięcie - idealne połączenie
Zdecydowanie najgorętsza i najbardziej bajeczna kobieta
Wygląda przepięknie
Jej uroda jest niebywała

- czytamy.

Więcej o: