Doda w hitowej fryzurze na lato. Boska! Zrobisz ją w mniej niż 3 minuty

Doda podzieliła się na Instagramie krótką relacją. Uwagę internautek z pewnością zwróciła jej modna fryzura, która na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowana do wykonania. Nic bardziej mylnego! Wystarczy szczotka, kilka gumek i zrobisz ją w tempie ekspresowym. To prawdziwy hit na lato!

Więcej o gwiazdach i modnych fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych i jednocześni najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda pochwalić się może naprawdę imponującym gronem fanek i fanów - na samym Instagramie obserwuje ją aktualnie ponad 1,3 mln osób. Doda na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że piosenkarka jest ogromną inspiracją dla wielu śledzących ją kobiet, które nieustannie podpatrują i dopytują nie tylko o to, jak dba o swoją figurę, lecz także o szczegóły stylizacji, makijaży czy fryzur.

Doda w hitowej fryzurze na lato. Banalnie prosta, a jaka efektowna!

Różnego rodzaju upięcia to jedne z chętniej wybieranych fryzur przez kobiety o średnich i długich włosach w sezonie letnim. Ostatnio Doda na swoim Instagramie pokazała się we fryzurze, które wydaje się idealną propozycją na wakacje. Mowa o dwóch niskich kucykach splecionych na całej długości przezroczystymi gumeczkami. Tak związane włosy wyglądają bardzo efektownie, ale wcale nie wymagają dużo czasu, ani szczególnych umiejętności fryzjerskich. 

Doda w hitowej fryzurze na latoDoda w hitowej fryzurze na lato https://www.instagram.com/dodaqueen/

Jak zrobić fryzurę inspirowaną Dodą?

Do wykonania takiego upięcia potrzebna będzie jedynie szczotka oraz kilka przezroczystych gumek fryzjerskich - im dłuższe włosy, tym więcej ich będzie trzeba użyć. Najpierw należy dokładnie rozczesać włosy i podzielić je na dwie równe części, tworząc przedziałek na środku. Upiąć włosy po dwóch stronach w dwa niskie kucyki, a następnie na każdym z nich zawiązać gumki co kilka centymetrów i gotowe.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: