Nowa fryzura Kim Kardashian to hit 2022! Przeszła totalną metamorfozę. Fani jej nie poznają. "Czy to ty?"

To się nazywa odważna metamorfoza! Kim Kardashian od wielu lat stale zachwycała długimi, ciemnymi pasmami sięgającymi pasa. Gwiazda przeszła niemałą zmianę i zmieniła nie tylko kolor, ale również długość. Tym samym dołączyła do grona posiadaczek najmodniejszego cięcia 2022 roku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiele kobiet coraz częściej decyduje się na odważne metamorfozy. Lato to okres, kiedy wiele pań skłania się ku rozjaśnianiu włosów oraz ich ścinaniu, by wyglądały na świeże i lekkie. Zobacz, odmienioną fryzurę Kim Kardashian

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Nowa fryzura Kim Kardashian. Ogromna metamorfoza celebrytki

Kim Kardashian słynie ze swoich częstych zmian wizerunku. Tego mało kto się spodziewał. Gwiazda przefarbowała swoje ciemne pasma na zdecydowanie jaśniejsze. Popielaty odcień świetnie pasuje do urody celebrytki. Kim Kardashian ścięła również drastycznie włosy. Jej długość sięga teraz do ramion. Klasyczny bob to zdecydowanie jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Fani byli zachwyceni i zostawili takie komentarze: 

Prawdziwa ikona!
Piękna fryzura
Ten bob jest świetny
Nie poznałam, czy to Ty Kim?
 

Modne fryzury 2022: klasyczny i ponadczasowy bob. Komu pasuje?

Bob to ponadczasowa fryzura, która wraca wśród trendów fryzjerskich jak boomerang. W tym sezonie wiele gwiazd zdecydowało się na takie cięcie. Jest ono idealne dla kobiet, które nie chcą poświęcać dużo czasu na stylizację oraz lubią proste cięcia. Włosy sięgają linii brody i dzięki długości mają szansę odbić się od nasady i zyskać na objętości. Bob świetnie podkreśla kontur twarzy i wysmukla ją.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: