Krótkie fryzury damskie 2022. Królowa Elżbieta II od niedawna ma jedną z nich. Te cięcia odejmują lat

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury? W tym sezonie postaw na cięcie, które jest ponadczasowe i przeżywa istny renesans. Decyduje się na nie wiele kobiet. Nic dziwnego do wyboru jest kilka wariantów. Zobacz galerię wyjątkowo modnych fryzur. Jedną z nich od niedawna ma również królowa Elżbieta II.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótkie włosy wcale nie mają ograniczonego pola do popisu. W tym roku wiele kobiet decyduje się na odważne cięcie i stawia na długość sięgającą maksymalnie do linii ramion. Zobacz trzy fryzury w różnych wariantach, które w tym sezonie są wyjątkowo modne.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Krótkie fryzury damskie 2022: klasyczne i proste cięcie pixie

Pixie to już niemal kultowe cięcie, które kobiety uwielbiają za wygodę, szybką stylizację oraz efekt, który utrzymuje się przez cały dzień. Polega na bardzo krótkim strzyżeniu po bokach głowy i nad karkiem i pozostawieniem dłuższej góry fryzury. Nadaje się do każdego rodzaju włosów: prostych, falowanych czy kręconych. Od niedawna ma ją również królowa Elżbieta II. Zmiana była niemałym szokiem, gdyż monarchini od lat wierna była jednej fryzurze.

 
 

Fryzury do ramion: krótki cieniowany bob na kręconych włosach

Przez dziesiątki lat wiele kobiet prostowało swoje włosy i trzymało się monotonnego standardu piękna w kwestii fryzur. Teraz to się zmieniło, a loki stały się wyjątkowo modne. Włosy, powinny być ścięte przynajmniej o centymetr dłużej, niż długość, którą chcesz uzyskać, ponieważ loki naturalnie zwijają się i zmniejszają długość mieszków włosowych. Najlepszą fryzurą dla krótkich kręconych włosów jest lekko cieniowany bob. Dodanie tych lekkich warstw sprawi, że zyskasz na objętości.

 

Fryzury na krótkie włosy: asymetryczny bob z grzywką, który doda lekkości

Asymetryczny bob z grzywką to modna fryzura, która w tym roku przeżywa swój wielki powrót. Pasuje do wszystkich rodzajów włosów, bez konieczności ścisłej pielęgnacji. Jest ona szczególnie atrakcyjna dla kobiet, które chcą urozmaicić klasycznego boba. Możesz stępić włosy, aby uzyskać więcej loków i fal. Aby nadać fryzurze lekkości, dodaj do niej pasemka.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: