Kasia Cichopek w najmodniejszej fryzurze na lato: "Jaka piękna". To prawdziwy hit!

Katarzyna Cichopek pokazała się na Instagramie w jednej z najmodniejszych fryzur tego sezonu. To prawdziwy hit na lato, który pokochały gwiazdy. Wcześniej w takich włosach można było zobaczyć m.in. Kim Kardashian. - Cudnie - komentują fanki. Jak uzyskać taki efekt?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Kataryna Cichopek na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już ponad 535 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że aktorka dla wielu obserwujących ją kobiet stanowi inspirację. Jej fanki pod postami często dopytują o szczegóły stylizacji, a także chętnie podpatrują elementy makijażu oraz fryzury aktorki.

Katarzyna Cichopek w najmodniejszych falach na lato: "Wow"

Kasia Cichopek podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Uwagę zwróciła nie tylko stylizacja aktorki, lecz przede wszystkim jej modna fryzura, obok której w tym sezonie po prostu nie można przejść obojętnie. Pozornie niedbałe, ale bardzo twarzowe i stylowe fale to stylizacja, która robi w ostatnim czasie niebywałą furorę wśród wielu kobiet, w tym także największych gwiazd show-biznesu. W ostatnim czasie fanką tego typu fal jest m.in. Kim Kardashian.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od zachwyconych wyglądem aktorki internautek:

Jaka piękna
Wow
Cudnie
Kasiu, super ci w tych lokach!
Piękności

- piszą.

Jak zrobić takie fale?

Najprostszym sposobem uzyskania takich fal jest użycie falownicy. Podobny efekt można jednak uzyskać wykorzystując prostownicę lub po prostu związanie włosów w warkoczyki na całą noc - ważne jednak, by włosy przed związaniem były zupełnie suche! Natomiast przed stylizacją włosów przy użyciu wysokiej temperatury warto pamiętać, by zabezpieczyć je termoochronnym produktem.

Więcej o: