Kasia Cichopek w najmodniejszej fryzurze na lato: "Jaka piękna". To prawdziwy hit!

Katarzyna Cichopek pokazała się na Instagramie w jednej z najmodniejszych fryzur tego sezonu. To prawdziwy hit na lato, który pokochały gwiazdy. Wcześniej w takich włosach można było zobaczyć m.in. Kim Kardashian. - Cudnie - komentują fanki. Jak uzyskać taki efekt?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Kataryna Cichopek na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już ponad 535 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że aktorka dla wielu obserwujących ją kobiet stanowi inspirację. Jej fanki pod postami często dopytują o szczegóły stylizacji, a także chętnie podpatrują elementy makijażu oraz fryzury aktorki.

Dagmara KaźmierskaDagmara z "Królowych życia" odsłoniła brzuch po liposukcji. "Widać zarys sześciopaku"

Katarzyna Cichopek w najmodniejszych falach na lato: "Wow"

Kasia Cichopek podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Uwagę zwróciła nie tylko stylizacja aktorki, lecz przede wszystkim jej modna fryzura, obok której w tym sezonie po prostu nie można przejść obojętnie. Pozornie niedbałe, ale bardzo twarzowe i stylowe fale to stylizacja, która robi w ostatnim czasie niebywałą furorę wśród wielu kobiet, w tym także największych gwiazd show-biznesu. W ostatnim czasie fanką tego typu fal jest m.in. Kim Kardashian.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od zachwyconych wyglądem aktorki internautek:

Jaka piękna
Wow
Cudnie
Kasiu, super ci w tych lokach!
Piękności

- piszą.

Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Zdaniem wielu urodę odziedziczyła po mamie (zdjęcie ilustracyjne)Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Zdaniem wielu urodę odziedziczyła po mamie

Jak zrobić takie fale?

Najprostszym sposobem uzyskania takich fal jest użycie falownicy. Podobny efekt można jednak uzyskać wykorzystując prostownicę lub po prostu związanie włosów w warkoczyki na całą noc - ważne jednak, by włosy przed związaniem były zupełnie suche! Natomiast przed stylizacją włosów przy użyciu wysokiej temperatury warto pamiętać, by zabezpieczyć je termoochronnym produktem.

Więcej o: