Jaka fryzura wyszczupla twarz? To cięcie optycznie odejmie kilogramów. Selena Gomez je uwielbia

Zastanawiasz się nad tym, jaka fryzura wyszczupli okrągłą twarz? Niektóre cięcia nie tylko świetnie podkreślą rysy, ale również sprawią, że będziemy wyglądać, jakbyśmy zgubili kilka kilogramów. Oto zestawienie propozycji, które będą idealne dla kobiet w każdym wieku.

Włosy to atrybut każdej kobiety. Nic dziwnego, że wiele z nich spędza sporo czasu na pielęgnację i wizyty w salonie. Zanim zdecydujesz się na kolejną metamorfozę, zobacz zestawienie fryzur, które podkreślą i dodatkowo wysmukloną twarz.

Zobacz wideo Sposób na modny kucyk z użyciem elastycznego sznurka [#HomeBeauty]

Jaka fryzura wyszczupla twarz? Zainspiruj się wyborem Seleny Gomez

Okrągła twarz nie zawsze oznacza nadprogramowe kilogramy. Kształt twarzy często jest niezależny od posiadanej wagi. Potwierdzeniem tego jest Selena Gomez. Wokalistka świetnie dobiera fryzury i jest źródłem inspiracji dla wielu kobiet. Long bob to jedna z najpopularniejszych wersji klasycznego boba. Włosy sięgają lekko poniżej linii szczęki. To cięcie pięknie wysmukli okrągłą twarz. Stylizacja nie jest czasochłonna, włosy można modelować na szczotce lub wyprostować. Dodatkowo warto podwinąć końcówki do wewnątrz, aby uzyskać retro efekt.

 

Jaka fryzura wyszczupli okrągłą twarz? Te zasady pomogą w wyborze idealnego cięcia

Posiadaczki okrągłej twarzy powinny wiedzieć jakie cięcia i uczesania będą dla nich korzystne. Istnieje wiele wariantów, każda z kobiet ma wiele opcji. Chcąc optycznie wysmuklić twarz, powinniśmy stawiać na:

  • krótkie i gładko wykończone cięcia,
  • fryzury sięgające do podbródka lub policzków,
  • uczesania z przedziałkiem na środku głowy,
  • lekkie loki lub fale,
  • gładki i mocno spięty koński ogon,
  • grzywki zasłaniające czoło,
  • cięcie z dużą objętością na linii żuchwy.
 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: