Joanna Krupa obcięła włosy? Fanki nie dały się nabrać: "Nie podoba mi się"

Joanna Krupa opublikowała na Instagramie filmik oraz zdjęcia, na których pokazała się w odmienionej fryzurze. Tym razem na jej głowie zagościła prosta grzywka. Efekt? Internautki zachwycone. - Cudowna zmiana! - komentują. Część fanek nie dała się jednak nabrać.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Joanna Krupa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Największą popularność w naszym kraju przyniosła jej rola prowadzącej program "Top Model". Joanna Krupa uznawana jest również za jedną z piękniejszych kobiet na świecie, a na swoim koncie ma współprace ze znanymi markami oraz sesje okładkowe dla największych światowych magazynów. Modelka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,7 mln osób, z którymi regularnie dzieli różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia.

Joanna Krupa pokazała się w grzywce. Nowa fryzura? Fanki: "To nie twoje włosy prawdziwe"

Ostatnio Joanna Krupa postanowiła zmienić nieco swój wygląd. Na Instagramie podzieliła się krótkim filmikiem prosto z fryzjerskiego fotela, a także kilkoma zdjęciami, na których zaprezentowała swoją nową fryzurę. Tym razem modelka postawiła na prostą grzywkę. - "Poprawa wymaga zmian. Bycie doskonałym wymaga częstych zmian" Winston Churchill - napisała pod zdjęciami.

 

Pod postem ze zdjęciami oraz pod filmikami pojawiło się wiele komentarzy od internautek. Część z nich była zachwycona metamorfozą, inne natomiast od razu zauważyły, że modelka nie ścięła swoich włosów, a jedynie założyła perukę:

Piękna! Uwielbiam twój nowy wygląd!
Ładna peruka
Ta peruka nie podoba mi się
Cudowna zmiana! Wyglądasz przepięknie
Mała zmiana, a efekt wow
To tak serio?... Bo wyglądasz ekstra
To nie twoje włosy prawdziwe
Zjawiskowo
Pięknie, ale myślę, że to peruka
Piękna grzywka... odmładza Cię
Przecież to peruka

- czytamy.

Więcej o: