Najpiękniejsze krótkie fryzury damskie na lato 2022. Odmładzające cięcia dla kobiet w każdym wieku

Krótkie fryzury damskie to często wybierane i uwielbiane opcje przez wiele kobiet. Są nie tylko praktycznymi propozycjami, ale również ich stylizacja jest mniej czasochłonna. Zobacz galerię inspiracji i wybierz fryzurę idealnie dopasowaną do ciebie.

Odpowiednio dobrana fryzura do kształtu twarzy i charakteru może sprawić, że samoocena wywinduje do góry. Metamorfozy urodowe mogą całkowicie odmienić wygląd oraz podkreślić rysy. Krótkie cięcia dodatkowo pięknie wyeksponują szyje oraz dekolt. Zobacz zestawienie najmodniejszych propozycji na lato 2022.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Fryzury na krótkie włosy damskie. French bob to synonim francuskiego klasy i szyku

Najmodniejszym wariantem fryzury typu bob jest jego francuska wersja. Jest to proste cięcie sięgające linii brody z dodatkiem prostej grzywki, która opada delikatnie na czoło. Włosy będą się pięknie prezentować wraz z dodatkami, typu opaska. Od lat fanką french boba jest Anna Vintour.

 

Modne krótkie fryzury dla 50-latki 2022. Pixie hair świetnie podkreśli rysy twarzy

Cięcie typu pixie pięknie wyeksponuje szyję oraz dekolt, a stylizacja jest wyjątkowo prosta. Włosy są dłuższe na koronie głowy, zaś na karku lub po bokach są nieco krótsze. Niektóre warianty tej fryzury zakładają pozostawienie dłuższej grzywki, która opada na czoło lub jest ułożona asymetrycznie na bok. Kobiety po 50 roku życia pokochają to cięcie, dzięki prostocie i łatwości w stylizacji. Posiadaczkami pixie hair są: Zoe Kravitz oraz Emma Watson.

 

Fryzury do ramion 2022. Postaw na klasycznego boba

fryzury, które nigdy nie wyjdą z mody. Jedną z nich jest ponadczasowy bob. Jest to klasyczne cięcie o długości sięgającej do wysokości brody. Fryzura ma jednolite strzyżenie i często komponowana jest wraz z grzywką. Stylizacja nie jest czasochłonna, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Posiadaczkami boba są m.in.: Victoria Beckham czy Katie Holmes.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: