Do niedawna nikt jej nie nosił, teraz ta fryzura robi furorę i jest hitem lata 2022

Chcesz zmienić fryzurę i zastanawiasz się, jakie cięcia są tego lata tymi najmodniejszymi? W trendach znalazło się tyle propozycji, że zapewne każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Niektóre propozycje mogą jednak zaskoczyć. Do łask wróciła znienawidzona fryzura lat 80.
Zobacz wideo Sposób na modny kucyk z użyciem elastycznego sznurka

Najmodniejsze fryzury na lato 2022 - mullet hair

Mullet, czyli krótko z przodu i dłużej z tyłu. To jedno z tych cięć, które przez lata uchodziły za szczyt kiczu. Zapewne wiele osób myślało, że ta popularna w latach 80. i 90. szczególnie wśród piłkarzy oraz piosenkarzy fryzura już nigdy nie wróci do mody. Nic bardziej mylnego! W tym sezonie mullet hair robi prawdziwą furorę i utrzymuje się w czołówce trendów.

Najmodniejsze fryzury na lato 2022 - lob do ramion

To jedna z odmian boba, który uchodzi za najbardziej ponadczasową fryzurę. Lob jest dobrą opcją dla pań, które chciałyby nieco odświeżyć swoją fryzurę, ale boją się radykalnych cięć. Ogromną zaletą tej fryzury jest to, że pasuje zarówno do różnych typów urody, jak i rodzajów włosów.

Najmodniejsze fryzury na lato 2022 - grzywka typu bottleneck

Chcesz zupełnie odmienić fryzurę, ale niekoniecznie chcesz zmieniać długość włosów? Grzywka w tym wypadku sprawdzi się idealnie. Natychmiast nada nowego charakteru fryzurze. Grzywka typu bottleneck jest hybrydą prostej i cieniowanej grzywki, a cięcie poprowadzone jest tak, że po bokach płynnie przechodzi w resztę włosów.

Najmodniejsze fryzury na lato 2022 - francuska grzywka

Nie jesteś przekonana do prostej grzywki? Nic straconego! W trendach znalazła się również grzywka w stylu francuskim, która okala jedynie boki czoła. Cięcie powinno być poprowadzone tak, by kosmyki swobodnie opadały, sprawiając wrażenie niedbałego ułożenia. Zaletą tej grzywki jest to, że nie wymaga wysiłku przy stylizacji, jest wygodna w noszeniu i pasuje praktycznie każdemu.

Najmodniejsze fryzury na lato 2022 - warstwy, czyli wyraziste cieniowanie

W tym sezonie włosy obcinane na prosto chowają się w cień. Furorę w sieci oraz fryzjerskich trendach robi cieniowanie. Tego typu cięcie jest zadaniem wyłącznie dla profesjonalistów. Tylko umiejętnie przystrzyżone kosmyki będą się dobrze układać. Ta fryzura wymaga jednak trochę pracy przy codziennej stylizacji, gdyż tak obcięte włosy najlepiej wyglądają suszone i układane na okrągłą szczotkę.

Więcej o: