Te odmładzające fryzury dla 60-latek są supermodne i działają jak lifting! Noszą je polskie gwiazdy

Odmładzające fryzury dla 60. latek mogą działać niemal tak dobrze jak lifting, jeśli będą odpowiednio dobrane. To także najmodniejsze, ale i proste fryzury na wesele, które pasują do każdego kształtu twarzy! Jedną z nich nosi Grażyna Wolszczak.

Najmodniejsze fryzury nie są wyłącznie dla bardzo młodych kobiet! Nowoczesne fryzury pasują także dojrzałym paniom, które chcą wprowadzić odrobinę zmiany w swoim wyglądzie. Hitem są w tym roku trzy uniwersalne stylizacje włosów, które noszą nawet polskie gwiazdy. Jak wyglądają?

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Modne fryzury damskie 2022- włosy półdługie. Boba z grzywką wybrała Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak wybrała fryzurę, która znakomicie odmładza. Jasny kolor połączyła ze stylowym bobem z grzywką! Taka fryzura znakomicie podkreśla kształt twarzy i optycznie ją wysmukla. Pasma są gładkie i delikatnie zawinięte do środka, a więc i skóra wydaje się gładsza. Bob z grzywką ma wiele innych zalet. Najważniejszą jest to, że nie wymaga szczególnego układania. Wystarczy rozczesać włosy i zawijają się do środka same! Są nieco krótsze z tyłu i dłuższe z przodu.

 

Odmładzająca krótka fryzura Danuty Stenki to hit! A jaka wygodna na lato!

Danuta Stenka od pewnego czasu nosi krótką, odważną fryzurę. To Pixie Cut, czyli włosy mocno wycieniowane, krótkie, z dłuższą grzywką, którą można nosić opuszczoną na czoło, lub wystylizowaną do góry. Taki look podkreśla kości policzkowe i wydłuża optycznie twarz. Skóra wydaje się mocno napięta i gładka. Aktorka postawiła na naturalny, ciemny kolor, który dodaje jej szyku.

 

Fryzury dla 60-tek. Małgorzata Pieczyńska wybrała najmodniejszą grzywkę sezonu!

Przyszła kolej na włosy długie. Małgorzata Pieczyńska postawiła na look z grzywką curtain bangs, która jest największym hitem nie tylko wśród polskich, ale i hollywoodzkich gwiazd. Chodzi o wycieniowane delikatnie włosy, które optycznie się unoszą. Grzywka rozdziela się na środku, lub delikatnie z boku i jest krótsza od reszty pasm. Podzielona na pół odwija się delikatnie, nadając twarzy delikatnego wyglądu, a także lekkości i smukłości. Takie włosy doskonale powiewają na wietrze.

 
Więcej o: