Poznaj modne fryzury 2022. Te propozycje dla kobiet podkreślą piękno i diametralnie odmienią wygląd

Modne fryzury 2022? Damskie propozycje, które sprawdzą się dla kobiet w każdym wieku. Dobór odpowiedniego cięcia to ważna decyzja, która wpływa na wizerunek. Niektóre uczesania optycznie mogą odjąć lat, inne zaś przyczynią się do tego, że będziemy wyglądać dojrzalej, niż byśmy chcieli. Wybierz opcję idealną dla siebie.

Wizyta u fryzjera wiąże się z wieloma przemyśleniami. Celem jest odnalezienie cięcia idealnego do naszego typu urody, kształtu twarzy itd. A co jeśli chodzi o modę? Zobacz zestawienie najmodniejszych fryzur w 2022, które biją rekordy popularności wśród kobiet na całym świecie.

Zobacz wideo Czas iść do szkoły, a włosy najchętniej schowałabyś pod czapką? Ta fryzura cię uratuje!

Modne fryzury 2022. Damskie propozycje na co dzień i nie tylko

W tym sezonie zdecydowanie postaw na różnego rodzaju fale. Proste pasma to już przeżytek, teraz warto dodać włosom objętości i niesamowitego uroku. Stylizacja przy użyciu falownicy lub stożkowej lokówki zajmuje kilkanaście minut, w kosmyki utrwalone lakierem utrzymają się cały dzień. Pamiętaj również o stosowaniu odżywek bez spłukiwania, by nadać fryzurze blask.

 

Uniesione Pixie Hair z jasnymi pasemkami. Nowa wersja na lato

Pixie hair to niemal kultowa fryzura, którą wybiera coraz więcej kobiet, ze względu na trwałość efektu oraz łatwość stylizacji. Boki są mocniej przystrzyżone, zaś na górze pozostawione są dłuższe pasma. Urozmaiceniem, które rozświetli twarz, jest dodanie kilku pasemek w jaśniejszej tonacji. Stworzymy dzięki temu również trójwymiarowy efekt cięcia.

 

Fryzury dla pań po 50. Zdjęcia cięcia, które znowu króluje wśród trendów fryzjerskich

Klasyczne boby to jedna z czołowych pozycji wśród fryzur dla kobiet po pięćdziesiątce, lecz nie tylko. Bez względu na to, jaki masz kształt twarzy, to cięcie pięknie podkreśli rysy twarzy i wyeksponuje szyję oraz ramiona. Stylizacja jest banalnie prosta, dzięki prostemu strzyżeniu. Możesz też dodać fryzurze objętości, modelując kosmyki na szczotce. 

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: