Odmładzające fryzury dla 60-latek. Noszą je największe polskie gwiazdy. Są piękne i proste w stylizacji

Chcesz wiedzieć jakie odmładzające fryzury dla 60-latek wybrały gwiazdy? Zainspiruj się cięciami, które wybrały popularne aktorki oraz dziennikarki. Dzięki nim optycznie odejmiesz sobie lat i podkreślisz naturalne piękno.

Niektóre fryzurą naprawdę potrafią uczynić wiele dobrego dla wizerunku. Odpowiednio dobrane cięcie nie tylko uwydatni rysy twarzy, ale również doda uroku oraz młodzieńczego wyrazu. Jaki wybór podjęły w tym temacie gwiazdy? 

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Odmładzające fryzury dla 60-latek. Pixie cut podkreśli rysy twarzy

Odpowiednio dobrana fryzura do kształtu twarzy to klucz do sukcesu. Pixie cut to opcja, która sprawdzi się na każdym rodzaju włosów, od prostych, poprzez falowane, aż do kręconych. Zdecydowała się na nią jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, czyli Danuta Stenka. To dobry wybór dla pań o regularnych rysach twarzy, szczupłych szyjach i przylegających uszach. Niesfornie ułożone kosmyki optycznie sprawiają, że twarz wygląda młodziej, a rysy są niesamowicie podkreślone.

 

Fajne fryzury, czyli long bob dla kobiet po 60. i nie tylko

Chcąc wyglądać zarówno dobrze jak i młodo warto odpowiednio dopasować fryzurę do kształtu twarzy. Katarzyna Dowbor od wielu lat pozostaje wierna fryzurze sięgającej linii ramion z lekko wywiniętymi końcówkami. Cięcie to optycznie wyszczupla twarz i sprawdzi się dla wielbicielek dłuższych pasm. Na taką fryzurę śmiało mogą się zdecydować posiadaczki okrągłej twarzy.

 

Krótkie fryzury 2022: bob z modną, prostą grzywką. Zainspiruj się wyborem Grażyny Wolszczak

Włosy do ramion od wielu lat nosi jedna z polskich aktorek, czyli Grażyna Wolszczak. Gwiazda na przestrzeni lat zmieniała subtelnie długość, rodzaj grzywki oraz strukturę włosów z prostych na kręcone. Cięcie to doskonale zasłania czoło i sprawdzi się dla posiadaczy wysokiego czoła, dzięki czemu regularne rysy twarzy zostaną przywrócone. Grzywka to sposób na dodanie sobie młodzieńczego uroku i elegancji. Jedynie osoby z okrągłą twarzą powinny zastanowić się nad tą fryzurą, gdyż może ona jeszcze bardziej zaokrąglić buzię.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: