Włóż włosy do puszki po napoju i wysusz suszarką. Efekt? "To nie może być prawda"

Co się stanie, jeśli włożysz kosmyk włosów do aluminiowej puszki i podgrzejesz, susząc suszarką? W ostatnim czasie ten trik robi furorę w sieci. Genialny trik czy ściema? Wiele osób ma wątpliwości, czy to w ogóle możliwe. - Ktoś tu chyba nas oszukuje - komentują.
Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami o najróżniejszej tematyce. Znaleźć tam można układy taneczne, modowe inspiracje, a także przeróżne porady i triki, w tym te dotyczące makijażu oraz fryzur. Jakiś czas temu na TikToku pojawił się filmik pokazujący nietypowy sposób kręcenia włosów i szybko stał się viralem. Do tej pory obejrzano go ponad 2,7 mln razy.

Opublikowała w sieci żartobliwy filmik. Kilka dni później została zwolniona z pracy w szkoleOpublikowała w sieci żartobliwy filmik. 5 dni później zwolniono ją z pracy

Włóż włosy do puszki po napoju i wysusz suszarką. Genialny trik czy zwykła ściema? 

Delikatne fale to jedna z fryzur, którą uwielbiają kobiety w każdym wieku. Co więcej, jest to jedna z modniejszych stylizacji ostatnich sezonów. Wiele znanych influencerek, aby uzyskać taki efekt na swoich włosach, używa popularnej suszarko-lokówki, której koszt to około trzy tysiące złotych. W sieci pojawił się jednak filmik, według którego podobny efekt można uzyskać, wykorzystując pustą puszkę po napoju oraz klasyczną suszarkę.

Jedna z tiktokerek - Quinty Mirjam de Vries - postanowiła przetestować ten trik i sprawdzić, czy to naprawdę działa. Jej test obejrzano ponad 9 mln razy, a patrząc na jej reakcję, można wnioskować, że patent się sprawdził. Ludzie w sieci mimo wszystko podchodzą do tego sceptycznie i nie do końca wierzą w ten trik:

Nie ma mowy. Co?!
Przecież to nie może działać
Ktoś tu chyba nas oszukuje
Ściema
Jakoś nie mogę w to uwierzyć
Brzmi jak wyzwanie
To nie może być prawda
Wygląda świetnie, ale czy działa?

- czytamy w komentarzach. Przetestujecie?

Wystawiła świeży tatuaż na słońce i kąpała się w morzu. Oto efekt. Dramatyczna pamiątka z wakacjiOlała zalecenia i wystawiła swój świeży tatuaż na słońce. Oto efekt