Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. To hit sezonu! "Samo piękno i klasa"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami z Festiwalu Filmowego w Wenecji. Uwagę zwróciła nie tylko stylizacja, lecz także modna fryzura aktorki. Znów zadała szyku! - Boooooska ta Kożuchowska - komentują internautki.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest inspiracją oraz wzorem dla wielu swoich fanek, które regularnie dopytują i komplementują w sieci zarówno jej stylizacje, jak i fryzury. 

Ta fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to prawdziwy hit. "Cudowna"

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska podzieliła się kilkoma zdjęciami, które zrobione zostały podczas 79. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. - Choć po powrocie z Wenecji wpadłam w wir pracy i obowiązków emocje towarzyszące mi na Festiwalu Filmowym nie opadają. "L'Immensita" z zachwycającą rolą Penelope Cruz, której bohaterkę pokochałam od pierwszych sekund na ekranie zostanie ze mną na długo. Do jakich wydarzeń z ostatniego czasu wracacie myślami najchętniej? - napisała pod postem. Aktorka po raz kolejny zachwyciła nie tylko swoją stylizacją, lecz także fryzurą. Długą, czarną sukienkę uzupełniła błyszczącą torebką oraz masywnymi kolczykami. Włosy aktorki zostały natomiast rozpuszczone i zaczesane do tyłu. Trzeba przyznać, że w taki wydaniu prezentowała się oszałamiająco! Tego typu fryzura to świetna propozycja nie tylko na większe okazje i wyjścia, lecz także na co dzień.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych wyglądem aktorki internautek oraz internautów:

Klasa
Niezmiennie od lat #fashionicon
Boooooska ta Kożuchowska
Wyglądasz zjawiskowo
Pięknie i z klasą
Cudowna
Samo piękno i klasa
Klasa sama w sobie
Piękna, ponadczasowa stylizacja
Ikona stylu
Ślicznota w każdym wydaniu

- czytamy.

Więcej o: