Agnieszka Chylińska pokazała się w długich, ciemnych włosach. Fani: "Coś się stało?"

Agnieszka Chylińska jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, które nieustannie zaskakuje zmianami swojego wizerunku. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w długich, ciemnych włosach. - "Petarda", "W krótkich włosach i tatuażach na głowie 20 lat młodziej" - komentują internautki oraz internauci.
Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Agnieszka Chylińska jest jedną z popularniejszych i bardziej cenionych wokalistek muzyki rockowej w Polsce. Jest również autorką serii książek dla dzieci, w których główną bohaterką jest tytułowa Zezia. Agnieszka Chylińska jest bardzo barwną osobowością i wielokrotnie szokowała swoimi stylizacjami czy fryzurami. Ku uciesze fanek i fanów, piosenkarka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła ponad 433 tys. obserwujących, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Agnieszka Chylińska w długich i ciemnych włosach. Fani podzieleni

Agnieszka Chylińska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, do którego zapozowała w ciemnych, sięgających ramion włosach z grzywką. Piosenkarka po raz kolejny zaskoczyła swoim wizerunkiem. - "Czyżby szykował się kolejny teledysk?", "Kolejny teledysk, zapewne do nowej piosenki" - spekulują niektórzy.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów. Część osób jest zachwycona taką wersją artystki, inne wręcz przeciwnie:

Pięknie
To pewnie jakieś zdjęcie z przed lat
Petarda
Wow, jak naturalnie
Coś się, stało? Wracamy do 2009?
Aga wracaj do tego wizerunku
Pięknie, ale za grzecznie ;) Kocham twoje przemiany
O kurczę nieźle, ale muszę przyznać, że Aga w krótkich włosach i tatuażach na głowie 20 lat młodziej
O nie, zdecydowanie krótkie
Nie, nie, nie... postarza
Uwielbiam cię, ale w długich, ciemnych włosach wyglądasz niekorzystanie
Zdecydowanie w jaśniejszych włosach o wiele lepiej ci
Jak Julia Roberts!
Aga w krótkich i blond za***iście, tu staro, buro i ponuro

- czytamy.

Więcej o: