Ta fryzura to hit na jesień 2022. Fryzjer gwiazd pokazał, jak zrobić ją w 30 sekund!

To upięcie inspirowane latami 90. od miesięcy podbija serca kobiet. Nie musisz jednak używać do niego dużej klamry, czy spędzać dużo czasu przed lustrem, by uzyskać taki efekt! Fryzjer Jennifer Lopez i Kim Kardashian pokazał, jak wyczarować taką fryzurę w 30 sekund.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Koniec lata i początek jesieni to czas, kiedy wiele kobiet wyszukuje trendy, które obowiązywać będą w nadchodzących miesiącach. Jeśli zatem zastanawiasz się, jakie upięcie będzie jednym z najbardziej pożądanych na sezon jesień/zima 2022, można śmiało stwierdzić, że będzie to właśnie luźne upięcie zainspirowane upięciami z klamrą z lat 90. Tego typu fryzura to świetna opcja na co dzień oraz na większe wyjścia. Jakiś czas temu mogliśmy w tak upiętych włosach zobaczyć m.in. Kim Kardashian. 

To upięcie to hit na 2022. Fryzjer Jennifer Lopez i Kim Kardashian zdradził, jak zrobić ją w ekspresowym tempie

Patrząc na gwiazdy pojawiające się na czerwonym dywanie często zastanawiamy się, jak wiele czasu musiały poświęcić na makijaż oraz fryzurę, by tak świetnie wyglądać. Okazuje się, że nie każda stylizacja wymaga tak długich przygotowań. Stylista fryzur Chris Appleton, który pracuje z takimi gwiazdami, jak Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Drew Barrymore czy Dua Lipa zdradził na swoim TikToku oraz Instagramie, jak wykonać modne upięcie inspirowane latami 90., w które kiedyś nosiła Pamela Anderson, a niedawno pokazała się w takiej fryzurze Kim Kardashian.

Upięcie Glam Barbie w 30 sekund

- napisał na Instagramie. - Jak stworzyłem upięcie Glam Barbie Kim k z 2 wsuwkami - dodał na TikToku.

Pod postami na TikToku oraz Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek. Wiele z nich zauważyło jednak, że stylista powinien nazwać tę fryzurę kultowym upięciem Pameli Anderson:

Piękne
Uwielbiam to, ale dlaczego nie nazwać tego tym, czym jest, czyli ikoniczne upięcie Pameli Anderson
Wspaniałe, ale to nie jest styl Kim k... To styl Pameli Anderson
Sprawiasz, że wygląda to tak łatwo! Oszałamiające jak zawsze!
Uwielbiam to
Wow, takie proste i takie szykowne!

- czytamy.

Więcej o: