Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. To odmładzający hit na jesień! "Zjawiskowa"

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie i po raz kolejny zrobiła furorę swoją fryzurą. Zadała szyku! To idealna propozycja na jesień 2022. Podkreśla urodę i wizualnie odejmuje lat. - Wygląda pani przepięknie - komentują fani.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o mobbingu. "Kiedyś to było na porządku dziennym"

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła już ponad 1,1 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest inspiracją oraz wzorem dla wielu swoich fanek, które regularnie dopytują, komplementują i inspirują się zarówno stylizacjami, makijażem jak i fryzurami aktorki. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.Znane pary, które ukrywały swoją miłość. Długo nie przyznawali się do związku

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. To odmładzający hit na jesień!

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie fotografią, na której zapozowała w delikatnym makijażu oraz niezwykle kobiecej fryzurze. Znów zadała szyku! - Festiwal Filmowy w Wenecji, wywiady, premiera Zołzy - w ostatnim czasie bardzo dużo się działo. Wszystkie te wydarzenia to niesamowite emocje i… trema. W takich momentach pewności siebie dodaje mi nieskazitelna stylizacja i perfekcyjny makijaż - napisała. Po raz kolejny postawiła włosy zaczesane gładko do tyłu, z lekko uniesionym przodem. Tego typu fryzura to stylowa opcja nie tylko na większe wyjścia, lecz także na co dzień. 

 

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z plaży. Fani nie mogą oderwać wzroku. 'Co za figura' (zdjęcie ilustracyjne)Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z plaży. Fani pod wrażeniem. "Co za figura"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od oczarowanych internautek oraz internautów:

Cały czas mam panią przed oczami w irokezie, to jest idealna fryzura dla pani
Śliczna jesteś
Bardzo pięknie
Jak zawsze pani elegancka
Wygląda pani przepięknie. Prawdziwe uosobienie włoskiego stylu i elegancji
Zjawiskowa
Ładnemu we wszystkim ładnie
Gosiu jesteś śliczna i zjawiskowa
Ślicznotka
Zwykła i piękna kobieta, szlachetne serce

- czytamy.

Więcej o: