Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. To odmładzający hit na jesień! "Zjawiskowa"

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie i po raz kolejny zrobiła furorę swoją fryzurą. Zadała szyku! To idealna propozycja na jesień 2022. Podkreśla urodę i wizualnie odejmuje lat. - Wygląda pani przepięknie - komentują fani.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o mobbingu. "Kiedyś to było na porządku dziennym"

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła już ponad 1,1 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest inspiracją oraz wzorem dla wielu swoich fanek, które regularnie dopytują, komplementują i inspirują się zarówno stylizacjami, makijażem jak i fryzurami aktorki. 

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. To odmładzający hit na jesień!

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie fotografią, na której zapozowała w delikatnym makijażu oraz niezwykle kobiecej fryzurze. Znów zadała szyku! - Festiwal Filmowy w Wenecji, wywiady, premiera Zołzy - w ostatnim czasie bardzo dużo się działo. Wszystkie te wydarzenia to niesamowite emocje i… trema. W takich momentach pewności siebie dodaje mi nieskazitelna stylizacja i perfekcyjny makijaż - napisała. Po raz kolejny postawiła włosy zaczesane gładko do tyłu, z lekko uniesionym przodem. Tego typu fryzura to stylowa opcja nie tylko na większe wyjścia, lecz także na co dzień. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od oczarowanych internautek oraz internautów:

Cały czas mam panią przed oczami w irokezie, to jest idealna fryzura dla pani
Śliczna jesteś
Bardzo pięknie
Jak zawsze pani elegancka
Wygląda pani przepięknie. Prawdziwe uosobienie włoskiego stylu i elegancji
Zjawiskowa
Ładnemu we wszystkim ładnie
Gosiu jesteś śliczna i zjawiskowa
Ślicznotka
Zwykła i piękna kobieta, szlachetne serce

- czytamy.

Więcej o: