Katarzyna Skrzynecka ma supermodną fryzurę na jesień, która odmładza! Fani pod wrażeniem: przepiękna

Katarzyna Skrzynecka od lat jest wierna swoim blond pasmom do ramion. Aktorka tym razem zaskoczyła fanów, kiedy pokazała się na Instagramie w nowym wydaniu. Nowa fryzura okazała się być strzałem w dziesiątkę! Jest modna i odejmuje lat.

Katarzyna Skrzynecka nie należy do grona osób, które często eksperymentują ze swoim wyglądem. Chociaż aktorka wcześniej zmieniała fryzury, nie były to mocne cięcia, tylko lekkie modyfikacje. Tym razem Skrzynecka zaskoczyła jednak fanów, kiedy udostępniła zdjęcie w całkowicie nowych włosach. Chociaż dalej pozostała wierna blond pasmom, cięcie robi wrażenie! 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Fryzury damskie krótkie. Katarzyna Skrzynecka w cięciu, które odejmuje lat

Katarzyna Skrzynecka kolejny raz zmieniła fryzurę. Ostatnio aktorka pokazała się na Instagramie w odświeżonym cięciu i kolorze. Przez chwilę była zwolenniczką falowanych pasm do ramion i tzw. grzywki curtian bangs. Teraz aktorka prezentuje się całkowicie inaczej. Gwiazda dalej pozostaje wierna blond pasmom, jednak postanowiła skrócić włosy. Pocieniowane cięcie sięga aktorce do ramion i zamiast grzywki na boki Skrzynecka nosi ją teraz na prosto. Nowa fryzura aktorki zdecydowanie dodaje jej uroku, a dzięki cieniowanym pasmom także dodaje włosom objętości i odejmuje lat.  

 

Modne fryzury 2022. Metamorfoza Katarzyny Skrzyneckiej zachwyciła fanów

Katarzyna Skrzynecka choć jest aktorką, dużo czasu poświęca też social mediom, gdzie publikuje swoje zdjęcia regularnie. Dzięki temu udało już jej się zebrać pokaźne grono fanów, które na ten moment liczy 189 tys. obserwatorów. Osoby śledzące aktorkę od razu zauważyły zmianę w jej wyglądzie. Nowa fryzura Skrzyneckiej zachwyciła internautów, a w komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo słów zachwytu. 

Jak zawsze piękna   
Ślicznie Pani wygląda 
Ależ w takiej fryzurce wygląda pani przepięknie   
Kasiu, jak ładnie Ci w tej fryzurze! Masz takiego "chochlika" w oczach i ta fryzura dodaje Twojej osobowość charakteru   
Więcej o: