Dodaj ten produkt do szamponu i ciesz się zwiększoną objętością. Twoje włosy ci za to podziękują!

Pewnie każda z nas marzy o uniesionych i pełnych objętości włosach. Może to być jednak trudne do osiągnięcia, zwłaszcza kiedy twoje pasma są bardzo cienkie. Istnieje jednak trik, który potrafi zdziałać cuda. Wystarczy, że do szamponu dodasz ten jeden produkt.

 Na rynku mamy dostępnych naprawdę dużo produktów do stylizacji włosów. Spray, sól morska, puder — to tylko część z nich. Chociaż działają, potrafią być bardzo kosztowne. Co zrobić, by nie wydawać fortuny na kosmetyki?  Wystarczy jeden produkt dodany do szamponu.

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Dodaj ten produkt do szamponu. Twoje włosy zwiększą swoją objętość 

Gęste, pełne objętości włosów to marzenie wielu kobiet. Na rynku mamy wiele produktów, które obiecują nam nową fryzurę w kilka sekund. Zanim jednak wydasz pieniądze na drogie kosmetyki, wypróbuj domowy sposób na uniesione włosy. Jak zwiększyć objętość? Wystarczy dodać sodę oczyszczoną do ulubionego szamponu.  

Możesz dodać ją bezpośrednio do szamponu, w proporcji 1:1. Wysyp na rękę łyżkę sody i dodaj do niej łyżkę produktu do włosów. Następnie taką mieszanką umyj pasma. Możesz też rozcieńczyć sodę w miseczce z wodą i tak powstałą pastę dodać do szamponu. Przy myciu włosów skup się na delikatnym masowaniu skóry głowy. Jeśli masz wypadające, suche czy mocno zniszczone włosy, trik nie jest dla ciebie. Używanie sody może tylko nasilić niepożądane objawy. 

 Jak zwiększyć objętość włosów? Te triki zapamiętaj 

Na pewno nieraz zastanawiałaś się, jak zwiększyć objętość włosów. Fryzjerzy znają wiele prostych sposobów, które możesz wykonywać samodzielnie w domu, aby cieszyć się bardziej uniesioną fryzurą. Po pierwsze, susz pasma w prawidłowy sposób. Po umyciu włosów pochyl głowę w dół i tak używaj suszarki. Trik w naturalny sposób uniesie je u nasady.  

Kiedy będą już całkowicie suche, delikatnie je natapiruj. Jest to jedna z najstarszych sztuczek na dodanie włosom objętości. Później całość spryskaj odrobiną lakieru, który pomoże ci utrwalić fryzurę na cały dzień i nie pozwoli pasmom opaść w ciągu dnia.  

Więcej o: