Trendy w koloryzacji włosów 2022. Trzy odcienie będą rządzić w tym sezonie!

Trendy w koloryzacji włosów na sezon jesień/zima 2022 są bardzo różne. Będziemy przede wszystkim stawiać na ciepłe pasemka, miodowe blondy i czekoladowe brązy. Oto najmodniejsze kolory włosów, które będą rządzić w tym sezonie.

Trendy w koloryzacji włosów 2022 będą miały jedną wspólną cechę — ciepło. Powoli odchodzimy od chłodów i w tym sezonie stawiamy na otulające, "słodkie" tony. Oprócz tego do łask znów wraca naturalność. Zamiast mocnych metamorfoz będziemy wybierać delikatne pasemka, balejaże i efekt ombre. Jakie jeszcze trendy będą rządzić w nowym sezonie?

Zobacz wideo Jak pielęgnować włosy zimą? Co zrobić, gdy się elektryzują i nadmiernie przetłuszczają?

Trendy w koloryzacji włosów. Wiśnia w czekoladzie na 2022 

Ciepłe, pełne słodyczy kolory to hit nadchodzącego sezonu. Są idealne na mroźną i ponurą zimę i wyróżniają z tłumu. Czym cechuje się ta koloryzacja? Czekoladowo-wiśniowy kolor to połączenie brązu i rudości. Jeśli chcesz to osiągnąć, poproś fryzjera o bardzo ciepłe pasemka, w których te najjaśniejsze będą wpadać w odcienie różu lub miedzi. Różne odcienie rudości jeszcze nigdy nie były tak popularne. Wystarczy spojrzeć na zagraniczne gwiazdy. Odcień pokochały Zendaya, Julianne Moore czy Barbie Ferreira. 

Ciepły blond na jesień 2022. Muśnięte słońcem odcienie będą hitem 

Podobnie jak w brązach, blondy na nowy sezon także mają być słodkie, ciepłe i muśnięte słońcem. Jakie dokładnie odcienie będą rządzić jesienią i zimą? Będziemy widzieć przede wszystkim blondy w złotych i truskawkowych odcieniach. Będą to koloryzacje pełne blasku i ciepłych tonów. Jeśli nie chcesz farbować całych włosów, wypróbuj delikatne pasemka, które nadają fryzurze struktury. 

Pumpkin spice latte to absolutny hit. Odcień będziesz widzieć wszędzie 

Pumpkin spice latte to kolejna koloryzacja inspirowana kultowymi przysmakami jesieni. Odcień to lekko rudo-truskawkowo-brązowe włosy. Światowej sławy stylistka fryzur Suzie McGill w rozmowie z Glamour UK powiedziała, że trend koncentruje się na żywych odcieniach miedzi z dodatkiem ciemniejszych pasemek. Koloryzacja ma na celu uzyskanie wielowymiarowego, nieoczywistego koloru, który doda fryzurze struktury i zwiększy objętość.  

Więcej o: