Dorota Gardias zaskoczyła metamorfozą! W nowej fryzurze jest nie do poznania. "Wyglądasz szałowo"

Dorota Gardias od dłuższego czasu była wierna swoim bardzo krótkim włosom z grzywką. Wraz z nadejściem nowego sezonu postanowiła jednak odświeżyć fryzurę. Gwiazda pochwaliła się metamorfozą w mediach społecznościowych.

Dorota Gardias to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gwiazd stacji TVN. Pogodynka jest aktywna w mediach społecznościowych i tam także zdobyła ogromne grono wielbicieli. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie ponad 222 tysiące osób. Gardias pokazuje tam kulisy pracy, ale także momenty ze swojego prywatnego życia. Ostatnio zaprezentowała zmianę w swoim wyglądzie, która zachwyciła fanów.  

Zobacz wideo Dorota Gardias błyszczy w olśniewającej sukience do ziemi. "Kobieta bóstwo"

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dorota Gardias w nowej fryzurze. Metamorfoza na plus? 

Dorota Gardias od dłuższego czasu była wierna swojemu krótkiemu cięciu pixie cut. Jest to w tym sezonie jedna z najmodniejszych fryzur na jesień. Odejmuje lat i jest idealna dla osób z cieńszymi włosami, ponieważ świetnie je maskuje. Pogodynka postanowiła jednak zmienić swoją fryzurę i tym samym mocno zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda zapuściła kosmyki, a metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Gardias ma teraz fryzurę ułożoną na bok i lekko uniesioną.  

 

Reakcja internautów na zmianę fryzury. Metamorfoza Doroty Gardias podzieliła fanów 

Dorota Gardias zdecydowanie nie należy do grona kobiet, które boją się metamorfoz. Asymetryczna fryzura była dużą zmianą. Tego samego zdania byli fani pogodynki. Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie wszystkie jednak były pozytywne. Wiele osób stwierdziło, że w krótszych włosach Gardias wyglądała korzystniej.  

Piękna, ale mi brakuje tych krótkich włosów z pazurem
Zawsze miałam krótkie włosy, ale na 40. postanowiłam zapuścić. Wyglądasz szałowo
Fryzura świetna, ale jak dla mnie stanowczo za ciemne chyba nie potrzebnie
Super fryzurka, pięknie Pani wygląda. Dobra decyzja o zapuszczeniu włosów
 
Więcej o: