Małgorzata Kożuchowska zadała szyku. Co za fryzura! "Klasa sama w sobie"

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zaskoczyła swoje fanki i fanów na Instagramie. Uwagę zwróciła nie tylko stylizacja, lecz także modna fryzura aktorki. - Niespotykany styl u pani, ale robi super wrażenie - czytamy w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o mobbingu. "Kiedyś to było na porządku dziennym"

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Małgorzata Kożuchowska przez wiele osób uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, a dla swoich fanek jest wzorem oraz ogromną inspiracją. Pod publikowanymi przez aktorkę zdjęciami regularnie pojawiają się komplementy oraz pytania zarówno o jej ubrania, dodatki, jak i fryzury.

Małgorzata Kożuchowska zrobiła furorę na Instagramie. "Najpiękniejsza polska aktorka"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu nowym zdjęciem, na którym zapozowała ubrana w stylowy garnitur oraz białą koszulę. Look uzupełniła makijażem, w którym główną rolę grały czerwone usta oraz modnym upięciem włosów. W takim wydaniu Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na premierze filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". - Z impetem w nowy tydzień #aktorka #kino #premiera #ootd #stylizacja #moda #fashionlover #energia #nowytydzień - napisała. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych wyglądem aktorki internautek oraz internautów:

Jest klasa
Niespotykany styl u pani, ale robi super wrażenie
Śliczna
Extreme glamour
Mega śliczna, Gosia bomba!
Najpiękniejsza polska aktorka
Zawsze z gracją. Zjawiskowo pani wygląda pani Małgosiu
Klasa sama w sobie
Piękna, urocza, zjawiskowa kobieta z klasą i urodą

- czytamy.

Więcej o: