Małgorzata Kożuchowska zadała szyku. Co za fryzura! "Klasa sama w sobie"

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny zaskoczyła swoje fanki i fanów na Instagramie. Uwagę zwróciła nie tylko stylizacja, lecz także modna fryzura aktorki. - Niespotykany styl u pani, ale robi super wrażenie - czytamy w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o mobbingu. "Kiedyś to było na porządku dziennym"

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Małgorzata Kożuchowska przez wiele osób uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, a dla swoich fanek jest wzorem oraz ogromną inspiracją. Pod publikowanymi przez aktorkę zdjęciami regularnie pojawiają się komplementy oraz pytania zarówno o jej ubrania, dodatki, jak i fryzury.

Martyna Wojciechowska planuje wyprowadzkę z Warszawy? 'To nie jest moje miejsce na Ziemi'Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Jej reakcja? "Masakra"

Małgorzata Kożuchowska zrobiła furorę na Instagramie. "Najpiękniejsza polska aktorka"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu nowym zdjęciem, na którym zapozowała ubrana w stylowy garnitur oraz białą koszulę. Look uzupełniła makijażem, w którym główną rolę grały czerwone usta oraz modnym upięciem włosów. W takim wydaniu Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na premierze filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". - Z impetem w nowy tydzień #aktorka #kino #premiera #ootd #stylizacja #moda #fashionlover #energia #nowytydzień - napisała. 

 

Chciała być modna i zrobiła laminację brwi. 'Wyglądam jak Jaś Fasola z dwoma ślimakami na czole' (zdjęcie ilustracyjne)Chciała być modna i zrobiła laminację brwi. "Wyglądam jak Jaś Fasola z dwoma ślimakami na czole"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych wyglądem aktorki internautek oraz internautów:

Jest klasa
Niespotykany styl u pani, ale robi super wrażenie
Śliczna
Extreme glamour
Mega śliczna, Gosia bomba!
Najpiękniejsza polska aktorka
Zawsze z gracją. Zjawiskowo pani wygląda pani Małgosiu
Klasa sama w sobie
Piękna, urocza, zjawiskowa kobieta z klasą i urodą

- czytamy.

Więcej o: