Marta Manowska ma nową fryzurę. "Anielski odcień" i hitowa grzywka! "To jest to"

Marta Manowska wybrała się ostatnio na wizytę do salonu fryzjerskiego, a zdjęcia przedstawiające efekt końcowy metamorfozy pojawiły się w sieci. Udana zmiana? Ludzie w sieci nie mają wątpliwości. - Trafione w 10-tkę - komentują. A ta grzywka to prawdziwy hit ostatnich sezonów!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Po urodzeniu dziecka napisała erotyk. "Straciłam radość życia"

Marta Manowska to jedna z popularniejszych polskich dziennikarek oraz prezenterek telewizyjnych. Popularność oraz sympatię widzów przyniosło jej prowadzenie takich programów, jak "Sanatorium Miłości", "Rolnik szuka żony" czy "The Voice Senior". Ku uciesze fanów, Marta Manowska jest aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła ponad 208 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Prezenterka prowadzi również swoją stronę na Facebooku, gdzie do tej pory zgromadziła 54 tys. obserwujących.

Marta Manowska ma nową fryzurę. Zmiana na plus? Fani nie mają wątpliwości

Marta Manowska przeszła ostatnio włosową metamorfozę. Salon fryzjerski, do którego udała się prezenterka, opublikował na swoim Instagramie zdjęcia przedstawiające efekt końcowy wizyty. Włosy prezenterki zostały delikatnie rozjaśnione, a cięcie odświeżone. Na głowie Marty Manowskiej pojawiła się też grzywka "curtain bangs", która od kilku sezonów robi furorę wśród kobiet. - @martamanowska i jej nowy, anielski odcień blondu. Marta w nowej odsłonie blondu promienieje! - napisano pod postem.

Ale czad <3 ale to dobrze wyszło. Gdzie tam wyszło? Dobrze zrobione <3 dziękuje Wam po stokroć

- skomentowała Marta Manowska.

 

Fotografie po przemianie udostępniono także na facebookowym profilu salonu, co Marta Manowska udostępniła u siebie. Fani nie kryli zachwytu nową fryzurą prezenterki, co widać po komentarzach pozostawionych pod postem:

To jest to. Trafione w 10-tkę
Piękne
Super
Zjawiskowo
Bajka

- czytamy.

Więcej o: