Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fryzurą. Jak za dawnych lat! Wróci do krótkich?

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami z charytatywnej gali, którą poprowadziła. Zadała szyku! Uwagę zwróciła nie tylko stylizacja, lecz przede wszystkim fryzura aktorki, która przypomina jej krótkie cięcie sprzed lat. Nie można oderwać wzroku!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje. "Jestem kameleonem", "Trochę jak Morticia Addams"

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Dla wielu obserwujących ją kobiet, aktorka jest ogromną inspiracją, a jednym z elementów wyglądu aktorki, który często wzbudza wiele emocji, jest fryzura.

Małgorzata Kożuchowska znów zadała szyku. Co za fryzura!

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na swoim instagramowym profilu kilka kadrów z charytatywnej gali, którą poprowadziła razem z Rafałem Zawieruchą. Na tę okazję aktorka wybrała różowy garnitur z czerwoną wstawką na klapach marynarki. Największą uwagę zwraca jednak pełna szyku i klasy fryzura aktorki. Włosy Małgorzaty Kożuchowskiej zostały bowiem wysoko upięte, przypominając krótką fryzurę, którą nosiła kilka lat temu. Trzeba przyznać, że zarówno w dłuższych włosach, jak i tak upiętych, aktorka prezentuje się bosko.

- Wspomnienia z sobotniej XVIII Wielkiej Gali Charytatywnej Fundacji Mam Marzenie! Jak co roku, to wydarzenie to niesamowite emocje i niejedno wzruszenie, ale przede wszystkim kolejne spełnione marzenia podopiecznych Fundacji! - napisała. W komentarzach pojawiło się wiele komentarzy w postaci serduszek oraz komplement:

Pani uroda jest cudowna.
 

Czy Małgorzata Kożuchowska wróci do krótkich włosów?

Jakiś czas temu, jedna z osób zadała aktorce to pytanie podczas organizowanego przez nią Q&A na Instagramie. - Czy wrócę do krótkich włosów? No rzeczywiście włosy i fryzura wzbudzają widzę spore emocje. Często się pod moimi postami pojawiają rozmaite komentarze. Wynika z nich, że część z was woli, żebym obcięła włosy i wróciła do starej fryzury, część mówi "o jak super, te dłuższe włosy są odmładzające i wygląda w nich pani korzystniej. Więc widzę, że zdania tutaj są podzielone. Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do tej krótkiej fryzury, chociaż bardzo ją lubiłam i rzeczywiście ona była takim moim elementem rozpoznawalnym i bardzo byłam kojarzona z tymi krótkimi włosami i wiem, że często panie strzygły się na Małgosię Kożuchowską. To wiem od swojej fryzjerki i nie tylko od swojej. To jest bardzo miłe być dla kogoś inspiracją. Być może tak, ale to jest kwestia nastroju. W tej chwili cieszę się, że te włosy są trochę dłuższe - odpowiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Więcej o: