Kiedy uważany za postarzający i nudny, teraz jest hitem wśród gwiazd. Zapomnij o blondzie!

Trendy w koloryzacji włosów zmieniają się z podobną częstotliwością, jak to się dzieje w przypadku makijażu, czy garderoby. Kiedyś ten odcień uchodził za zwyczajny i niczym się niewyróżniający. Teraz powraca w zjawiskowym wydaniu. Postawiły na niego takie gwiazdy jak Hailey Bieber czy Gigi Hadid.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Blond, rozjaśniane pasma do niedawna uchodziły za najmodniejsze odcienie włosów wśród fryzjerskich trendów. Obecnie wiele kobiet rezygnuje jednak z jasnych kosmyków na rzecz brązów. Ciemniejsze odcienie stają się coraz popularniejsze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

 
Zobacz wideo Czy farbowanie włosów w ciąży może być niebezpieczne?

Brązowe i kasztanowe włosy to hit w 2022 roku! Komu będą pasować?

Brązowy odcień włosów do niedawna kojarzony był z nudną i postarzającą koloryzacją pasm. Nic bardziej mylnego. Wiele zmieniło się za sprawą najpopularniejszych gwiazd, które wciąż inspirują kobiety na całym świecie w wielu urodowych kwestiach. Chodzi tutaj o Hailey Bieber i Gigi Hadid. Modelki postawiły na ciepłe odcienie, które podkreśliły urodę, wyszczupliły i podkreśliły rysy. Niezaprzeczalnym atutem takiego farbowania jest okazja, aby włosy lekko się zregenerowały i odpoczęły od inwazyjnego rozjaśniania struktury pasm. To świetna propozycja dla pań, które nie boją się odważnych zmian i chcą coś zmienić w swoim wyglądzie.

 

Czekoladowy odcień włosów z miodowymi refleksami. Amal Clooney w nowej fryzurze

Amal Clooney to niekwestionowana ikona stylu. Jej znakiem rozpoznawczym są brązowe włosy. Najczęściej są one ułożone w delikatne fale, które zaczesuje na lewą stronę. Prawniczka od lat wierna jest jednemu odcieniu włosów. Ostatnio jednak zdecydowała się na modną koloryzację i do czekoladowej bazy pasm dodała miodowe refleksy. Dzięki temu dodała fryzurze lekkości, objętości oraz świeżości. 

 

Na podobną zmianę w swoim wizerunku postawiła również Camila Cabello.

 
Więcej o: