Co pomoże wyglądać pięknie falowanym włosom w 15 minut? [MATERIAŁ PROMOCYJNY]

Niezapowiedziana randka albo wyjście z przyjaciółmi? Czy w tej sytuacji mając zaledwie 15 minut, możemy sprawić, że nasze włosy będą wyglądać pięknie? Okazuje się, że tak! Zobaczcie sami.

Mamy cztery typy włosów: włosy proste, falowane, kręcone i afro. Naturalnie falowane włosy to marzenie wiele kobiet. Jednak takie włosy to też nie lada wyzwanie, ponieważ trzeba o nie szczególnie zadbać. 

Jakich kosmetyków używać do falowanych włosów? 

Jeśli chcemy, by nasze falowane włosy były w świetnej kondycji, były odpowiednio nawilżone, a skręt utrzymywał się maksymalnie jak najdłużej, to warto w swojej kosmetyczce mieć mgiełkę do reanimacji skrętu od marki Cantu. Zadaniem tego produktu jest sprawienie, że nawet już lekko oklapnięte loki będą wyglądać lekko i świeżo. Świetnie sprawdzi się podczas porannej pielęgnacji

Drugim kosmetykiem wartym uwagi jest nawilżający żel do stylizacji. W swoim składzie ma takie drogocenne składniki jak masło shea, olej jojoba czy oliwa z oliwek. Nie zawiera parabenów, silikonów i innych substancji chemicznych. A jak go używać? Wystarczy wgnieść odrobinę produkty w suche lub wilgotne włosy i gotowe!

Więcej o: