Odmładzające fryzury dla kobiet po 60. roku życia - zdjęcia. Te hitowe cięcia mogą odjąć nawet 15 lat

Początek roku to idealny czas na zmiany, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd. Przed kolejną wizytą u fryzjera warto sprawdzić, które cięcia odejmą lat. Przedstawiamy fryzury na krótkie włosy, jak i te długie, które będą idealne dla kobiet po 60. roku życia.

Każda kobieta chce czuć się piękna. Nowy rok to dobry czas, by rozważyć zmianę dotychczasowej fryzury. Okazuje się, że metamorfoza może wizualnie odjąć nawet 15 lat. Wystarczy odpowiednio dobrane cięcie. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Jaką fryzurę zrobić, żeby się odmłodzić? Postaw na cięcie w stylu long bob

Jeśli lubisz długie włosy, postaw na fryzurę w stylu long bob. To cięcie, które już od jakiegoś czasu robi furorę i jest chętnie wybierane przez wiele kobiet na całym świecie. Fryzura pasuje do każdego typu urody i wizualnie wyszczupla twarz. Sprawia, że włosy zyskują większą objętość, a pasma unoszą się od nasady. Codzienne utrzymanie tego rodzaju fryzury nie jest trudne — włosy łatwo się układają, a do tego wyglądają pięknie i świeżo.

 

Edyta Herbuś Edyta Herbuś pozuje w pościeli. Fani porównują "jak Kylie Minogue"

Fryzury na krótkie włosy. Cięcie pixie cut jest popularne i odejmuje lat

Pixie cut to cięcie uniwersalne, które towarzyszy modowym trendom od wielu lat. Mocno pocieniowane włosy różniące się długością po bokach pasują paniom w każdym wieku. Cięcie optycznie wyszczupla buzię i podkreśla kości policzkowe. W zależności od preferencji można postawić na krótsze lub dłuższe pasma.

 

Czyszczenie srebra Czym wyczyścić srebro? Rozpuść w wodzie i zanurz biżuterię

Fryzury dla dojrzałych pań 2023. Postaw na cięcie choppy bob

Fryzura choppy bob, choć przypomina wizualnie klasycznego boba, jest dużo mniej wymagająca. To burzliwe cięcie dla nieco odważniejszych kobiet rozchodzi się na wszystkie strony, tworząc artystyczny nieład. Sprawdza się zwłaszcza u pań, które mają cienkie włosy. Fryzura w krótkiej wersji łagodzi rysy twarzy, a w dłuższej znacząco wysmukla twarz.

 
Więcej o: