Modne fryzury dla 30 latek. Na jedną uważaj, bo możesz wizualnie dodać sobie nawet 10 lat

Zmiana fryzury to jeden z najpopularniejszych sposobów na metamorfozę. Zastanawiasz się, jakie cięcia będą najmodniejsze w 2023 roku? Oto kilka propozycji dla 30 latek, które zrobią furorę. Wśród trendów znalazł się także koszmar dzieciństwa wielu z nas. Choć gwiazdy szaleją na punkcie takich włosów, lepiej na nie uważać.

Więcej o fryzurach i trendach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Modne fryzury dla 30 latek - Grzywka

Niezależnie, czy masz długie, czy nieco krótsze włosy, grzywka to jeden z tych elementów, który sprawi, że w 2023 roku twoja fryzura będzie odbierana jako ultra modna. Hitem jest nie tylko prosta, sięgająca brwi grzywka, lecz także ta na bok oraz uwielbiana przez gwiazdy courtain bangs. Te dwie ostatnie wyglądać będą dobrze zarówno misternie wystylizowane, jak i rozwiana przez wiatr.

 

Modne fryzury dla 30 latek - Clavi cut

To cięcie, które pokochały największe gwiazdy show-biznesu. W czym polega jego fenomen? Bez wątpienia w prostocie. To modne cięcie sięgające obojczyków - w języku angielskim "clavicle" oznacza właśnie obojczyk. Takiej długości włosy świetnie wyglądają zarówno w wersji prostej, jak i falowanej.

 

Modne fryzury dla 30 latek - Micro bob

Żaden sezon nie może obejść się również bez cięcia typu bob. Choć klasyczny bob praktycznie nigdy nie wychodzi z mody, w tym roku króluje jego krótka wersja. Micro bob to cięcie sięgające maksymalnie linii żuchwy, jednak zwykle kończy się już w okolicach linii uszu. 

 

Modne fryzury dla 30 latek - Cesson z lat 70.

Doskonale wiemy, że moda lubi powracać. Tym oto sposobem fryzura znana z lat 70. znów pojawiła się w trendach. Zdaniem stylistów, współczesny Cesson nie jest taki sam jak ten, który pojawiał się przed laty na głowach kobiet. Decydując się na taką fryzurę trzeba jednak uważać, gdyż tego typu cięcie nie każdemu pasuje. W niektórych przypadkach może nawet wizualnie postarzać.

 
Więcej o: