Katarzyna Zielińska zaskakuje nową fryzurą, a fani są jednogłośni. "Wyglądasz jak Alicja Majewska"

Katarzyna Zielińska na bieżąco dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami ukazującymi urywki z jej życia. Ostatnio opublikowała wpis, w którym ukazała się w zupełnie nowej odsłonie. Fani w komentarzach wyrazili zachwyt metamorfozą aktorki.

Katarzyna Zielińska nie boi się zmian i często udziela się w mediach społecznościowych. Od kilku lat inspiruje kobiety modnymi i trafnie dobranymi stylizacjami, jednak tym razem postawiła na coś zupełnie innego. Aktorka zdecydowała się na odważną zmianę fryzury. Efekty metamorfozy nie pozostały bez echa wśród obserwatorów na Instagramie, którzy szybko zaczęli komentować opublikowane ostatnio zdjęcie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"

Katarzyna Zielińska zaskakuje nową fryzurą. Odważna metamorfoza aktorki

Katarzyna Zielińska opublikowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie, które opatrzyła zwięzłym komentarzem.

Zmiany. Lubię.

Owe "zmiany" z opisu widoczne są już na pierwszy rzut oka. Aktorka zdecydowała się porzucić prostą, krótką fryzurę, która od lat była jej znakiem rozpoznawczym na rzecz niesfornej burzy drobnych, rudych loczków.

 

Fani oczarowani fryzurą Zielińskiej. "O matko, ale czadowo"

Metamorfoza aktorki zaskoczyła fanów, którzy podeszli do niej z ogromnym entuzjazmem. Oprócz zmiany fryzury nie uszły ich uwadze charakterystyczne piegi na twarzy Katarzyny Zielińskiej, których na wcześniejszych zdjęciach nie można było dostrzec. Niektórzy porównali ją nawet do Alicji Majewskiej.

Moja Mama mówi, że wyglądasz jak Alicja Majewska.
Na pierwszy rzut oka podobna jest pani do Alicji Majewskiej.
Petarda.
Pięknie Pani wygląda, rewelacyjnie.
Jak mała dziewczynka, super.
Pani Kasiu co by Pani nie zrobiła ze swoim wyglądem, wygląda zawsze bosko.
Szalona Pipi.
Ale czad.
O matko, ale czadowo.

Zielińska nie ujawniła, z czego wynika metamorfoza. Możliwe, że czeka ją nowe wyzwanie zawodowe, a fryzura jest tylko charakteryzacją do roli aktorskiej.

Więcej o: