Odmładzające krótkie fryzury damskie. Postaw na te hitowe cięcia i odejmij sobie nawet 10 lat

Zbliża się wiosna, czyli doskonały czas na nowości. Odmładzające krótkie fryzury damskie, które królują w tym sezonie mogą zainspirować do zmian w wyglądzie. Nowe cięcie z pewnością wzbudzi zachwyt przyjaciół i rodziny. Sprawdź, jakie fryzury dla krótkich włosów będą dla ciebie idealne.

Każda kobieta chciałaby czuć się piękna i wyjątkowa. Wiosną wszystko budzi się do życia, dlatego jeszcze zanim nadejdzie nowa pora roku, warto rozważyć wprowadzenie odświeżających zmian w wyglądzie. Świetnym pomysłem jest dobór odmładzającej fryzury, która zachwyci przyjaciół i rodzinę. To dobry sposób na zwiększenie pewności siebie i poprawę nastroju. Sprawdź, które krótkie cięcia królują w tym sezonie i na co warto się zdecydować. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Odmładzające krótkie fryzury damskie. Pixie cut

Krótka fryzura jest wygodna, ponieważ jej stylizacja i pielęgnacja są łatwe i nie zajmują wiele czasu. Dobrym wyborem, który od jakiegoś czasu pozostaje w modzie jest strzyżenie pixie cut. To odmładzające cięcie charakteryzuje się włosami krótko przyciętymi z tyłu i po bokach, podczas gdy przód jest nieco dłuższy. Sprawdza się w bardzo krótkiej wersji, jak i z grzywką — w zależności od preferencji kobiety.

 

Odmładzające fryzury. Krótkie włosy nie muszą być nudne — postaw na mullet

Najistotniejszym zadaniem fryzury jest podkreślenie walorów urody kobiety. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się mullet, który jest świetnym wyborem dla odważnych pań. Odpowiednie cięcie i dobrze dobrana stylizacja sprawią, że odmłodniejemy o kilka lat i będziemy wyglądać modnie i kobieco. Jeśli miałaś wcześniej długie włosy i nie chcesz do końca z nich zrezygnować, fryzura sprawdzi się u ciebie idealnie, gdyż wciąż będziesz mieć dłuższe pasma na karku. Mullet prezentuje się dobrze zarówno w lokach, jak i prosto.

 

Fryzury dla krótkich włosów. Francuski bob

Krótkie włosy to idealny wybór dla pań, które mają cienkie i rzadkie pasma. Cięcie french bob pasuje do każdego typu twarzy i urody. Długość i cieniowanie powinny zostać dobrane w zależności od kształtu buzi i struktury włosów, dlatego efekt może wyglądać nieco inaczej w przypadku każdej kobiety. Najczęściej stawia się na cięcie, które kończy się przy brodzie lub lekko pod nią.

 
Więcej o: