Fryzury dopasowane do znaku zodiaku. Te cięcia najlepiej podkreślą ich charakter

Niektórzy wierzą, że znak zodiaku wpływa na cechy osobowości, ale również i gust. Okazuje się, że może mieć też znaczenie w doborze pasującej fryzury. Sprawdź, które cięcia są warte uwagi i jak dobrać je w odpowiedni sposób. Uczesanie podkreśli urodę i nada charakteru.

Odpowiednia fryzura ma za zadanie podkreślenie urody kobiety. Okazuje się, że do charakterów niektórych znaków zodiaku konkretne cięcia pasują bardziej, niż do innych. Na które z nich warto zwrócić uwagę? Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Fryzury dopasowane do znaku zodiaku. Baran, Byk, Bliźnięta i Rak

Barany zazwyczaj są pełne pasji, ale bywają też impulsywne. Kobietom spod tego znaku zodiaku pasują proste, odważne cięcia niewymagające czasochłonnej stylizacjiIdealnym rozwiązaniem jest pixie cut.

 

Byki często uparcie dążą do zamierzonych celów, ale są też wrażliwe i pełne pasji. Nie lubią zmian, dlatego sprawdzi się u nich prosta fryzura, taka jak klasyczny bob.

 

Bliźnięta są marzycielami, którzy zazwyczaj lubią zmiany. Osoby spod tego znaku powinny postawić na utrzymanie długich pasm. Z takich włosów w razie potrzeby można wyczarować wiele różnych fryzur.

 

Raki czasem widzą świat przez pryzmat różowych okularów. Są pełne pozytywnej energii, a nastawieniem do życia zjednują sobie wielu ludzi. Pasuje do nich cięcie w stylu curtain bangs.

 

Modne uczesania podkreślające urodę. Te sprawdzą się dla Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona

Lwy lubią dominować i zazwyczaj mają mocny charakter. Bywają ambitne, wiedzą, czego chcą i nie boją się tego zdobywać. W ich przypadku sprawdzi się gładki, profesjonalny kucyk, który nie przeszkodzi w pracy.

 

Panny są praktyczne. Często łączą racjonalność z pięknem i kobiecością. U kobiet spod tego znaku sprawdzą się loki w każdej długości.

 

Wagi często stawiają na estetykę i nie lubią przesady. Zazwyczaj ważny jest dla nich elegancki i zadbany wygląd. Z tego względu sprawdzi się u nich bob z grzywką w stylu Anny Wintour.

 

Skorpiony często są szczere, otwarte i energiczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dały się ponieść i postawiły na nieco buntowniczą fryzurę, jaką jest mullet.

 

Jakie są modne fryzury 2023? Odpowiednie uczesania dla Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb

Strzelce często są otwartymi, pełnymi pomysłów optymistami. Zdarza się, że mają własne zasady, którymi się kierują. Osobom spod tego znaku pasuje nietuzinkowa fryzura, jaką jest asymetryczny shaggy hair.

 

Koziorożce zazwyczaj twardo stąpają po ziemi i są obowiązkowe. Bywa, że cechuje je wycofanie i brak spontaniczności. Zdarza się też, że nie przepadają za zmianami, dlatego w ich przypadku sprawdzi się łatwy w utrzymaniu collarbone bob.

 

Wodniki należą do kreatywnych znaków zodiaku. Często są towarzyskie i lubią przykuwać uwagę innych. Z tego względu pasują do nich efektowne, rzucające się w oczy warkocze.

 

Ryby zazwyczaj są wrażliwe i lubią pogrążać się w marzeniach. Warto, by fryzura podkreśliła ich łagodny charakter. Dla osób spod tego znaku sprawdzą się zmysłowe i romantyczne fale niczym z Hollywood.

 
Więcej o: