Najmodniejsze fryzury dla kobiet po 50. roku życia - zdjęcia. Oto hity sezonu działające jak lifting

Nadchodząca wiosna to idealny moment na wprowadzenie zmian w wyglądzie. Z tej okazji przedstawiamy najmodniejsze fryzury dla pań po 50. roku życia, które odmłodzą i podkreślą urodę. Sprawdź, jakie cięcia będą dla ciebie idealne. Czy zainspirujesz się którymś z nich?

Dobrze dobrana fryzura znacząco wpływa na wygląd kobiety. Okazuje się, że niektóre cięcia działają podobnie jak lifting, ponieważ są w stanie optycznie odjąć lat. Sprawdź, na co warto zdecydować się w sezonie, w którym wciąż rządzi prostota i klasyka. Te fryzury dla pań po 50. zwiększą pewność siebie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewa Minge zdradziła, jak dba o włosy. Przedłuża je

Jakie fryzury odmładzają po 50? Side-swept bangs

W tym sezonie do łask powróciły fryzury z grzywkami. Wszystko wskazuje na to, że mogą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem niż kilka lat temu. Dziś wiele kobiet decyduje się na uczesania, które nie zasłaniają całego czoła. Dobrym wyborem jest postawienie na tak zwane side-swept bangs. Cięcie charakteryzuje nieco dłuższa i podwójna grzywka, która delikatnie opada na bok i nadaje włosom lekkości. Okazuje się, że pasuje do każdego rodzaju twarzy, a na dodatek jest dziewczęce i łatwe w ułożeniu. Side-swept bangs znacząco odmłodzi wizerunek pani, która się na niego zdecyduje.

 

Jakie fryzury będą modne w 2023? Pixie cut z grzywką na bok

Wiele kobiet decyduje się na krótkie fryzury, których pielęgnacja i stylizacja nie sprawiają większych problemów. Odważną i modną opcją jest charakterystyczne cięcie pixie cut. W jego przypadku coraz modniejsze staje się stylizowanie grzywki tak, by delikatnie opadała na bok, co dodatkowo daje efekt odmłodzenia. Fryzura sprawdzi się w kilku różnych długościach — w zależności od preferencji.

 

Fryzury damskie 2023. Angled bob

Angled bob jest modną, kobiecą i stylową fryzurą. Sprawdzi się u dojrzałych pań i przyniesie efekt optycznego odmłodzenia oraz wyszczuplenia twarzy. To jedna z wielu odmian klasycznego boba, w którym włosy nie są równo obcięte (z przodu dłuższe, z tyłu krótsze) i zazwyczaj sięgają nieco niżej linii brody.

 
Więcej o: