Beata Kozidrak od lat nosi na głowie perukę? Tak wyglądają jej naturalne włosy

Nogi do nieba i bujne blond włosy to jedne ze znaków rozpoznawczych Beaty Kozidrak. Artystka od lat wierna jest swojemu wizerunkowi scenicznemu. Okazuje się jednak, że przez lata skrywała pewien sekret dotyczący włosów, które zwykle chowa pod peruką.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Wraz z zespołem Bajm wydała 10 albumów studyjnych, które sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 2,5 mln egzemplarzy. Wspólnie z zespołem wylansowała takie przeboje, jak: "Piechotą do lata", "Co mi Panie dasz", "Nie ma wody na pustyni", "Biała armia", "Ta sama chwila" czy "Myśli i słowa", które znają chyba wszyscy w Polsce. Beata Kozidrak prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami różnymi momentami z życia zawodowego. 

 

Beata Kozidrak nosi perukę? 

Na swoim instagramowym profilu, Beata Kozidrak chętnie dzieli się nie tylko aktualnymi zdjęciami, lecz także tymi sprzed lat. Jej naturalny odcień włosów to ciemny blond, jednak na początku lat 90. Beata Kozidrak zdecydowała się na ich rozjaśnienie i jasnemu blondowi jest wierna do dziś. 

Beata KozidrakBeata Kozidrak Fot. Rafał Klimkiewicz / Agencja Wyborcza.pl

Zarówno na scenie, jak i na co dzień, gwiazdę najczęściej zobaczyć można w rozpuszczonych, pełnych objętości, delikatnie pofalowanych włosach. Patrząc jednak na niektóre zdjęcia artystki, można zauważyć, że Beata Kozidrak, podobnie jak wiele innych gwiazd show-biznesu, korzysta z peruk. Choć dobierane są perfekcyjnie i wyglądają świetnie, w sieci znaleźć można zdjęcia, na których widać przesunięty przedziałek peruki, nie pokrywający się z linią naturalnego przedziałka.

 

Beata Kozidrak w naturalnych włosach

Pod koniec 2019 roku, Beata Kozidrak udostępniła na Instagramie kadr z wakacji, na którym pokazała się w swoich naturalnych włosach. Można zauważyć, że kosmyki artystki są tam znacznie krótsze niż te, w których zwykle się pokazuje.

 

Zdaniem fanek i fanów, w każdym wydaniu prezentuje się świetnie:

Piękna
Królowa
Świetnie pani wygląda
Bogini
Sexbomba!

- komentowali pod postem.

Więcej o: