3 modne fryzury, które odejmą nawet 10 lat. Hity na 2023! Noszą je największe gwiazdy

Początek wiosny to czas, kiedy wiele kobiet decyduje się na zmianę swojego wizerunku. Najczęstszym i najszybszym sposobem na to jest nowa fryzura. Planujesz metamorfozę? Zainspiruj się fryzurami gwiazd, które podkreślają urodę i wizualnie odmładzają.

Więcej o trendach i fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Proste w stylizacji, modne i podkreślające urodę fryzury? Inspiracji warto szukać wśród znanych i lubianych kobiet show-biznesu. Oto trzy propozycje cięć, które z pewnością zrobią furorę w 2023 roku! 

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Courtain bangs w stylu Jennifer Lopez

Tego typu grzywka była już modna w latach 50. i 70. XX wieku. Curtain bangs nosiła wówczas m.in. Brigitte Bardot. Po latach ta grzywka znów znalazła się na szczycie trendów i podbija serca kobiet. Nic jednak dziwnego, gdyż ta fryzura świetnie podkreśla rysy twarzy, optycznie odmładza i wyszczupla. Co więcej sprawdza się zarówno przy krótszych, jak i dłuższych włosach. W ostatnim czasie nosi ją m.in. Jennifer Lopez.

 

Bob w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej

Bob to niezwykle uniwersalna, stylowa i elegancka fryzura, która pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku, typu urody czy kształtu twarzy. To cięcie raczej nie wychodzi z mody, jednak od kilku sezonów jest jednym z większych trendów. Podkreśla urodę, jest stylowa, szykowna i bardzo prosta w stylizacji. Trzeba przyznać, że Małgorzata Kożuchowska wygląda w niej fenomenalnie.

 

Warstwy w stylu Jenny Ortegi

Cieniowane włosy inspirowane latami 80. już od kilku sezonów podbijają serca kobiet. W tym roku nie będzie inaczej. Jednak oprócz długich cieniowań z grzywkami typu curtain bangs, na topie będą również, krótsze fryzury z modnymi warstwami. Tego typu cięcia nadają włosom objętości i wyglądają niezwykle kobieco. Sprawdzają się na różnego typu włosach, szczególnie tych dość rzadkich. Dodatkową zaletą jest to, że tego typu cięcie dopasować można indywidualnie do kształtu twarzy. 

 
Więcej o: