Anna Wendzikowska radykalnie ścięła włosy. "Jednak to prawda, że taka długość odejmuje lat"

Anna Wendzikowska zdecydowała się na metamorfozę, a jej fani są zachwyceni efektem wizyty u fryzjera. - Bardzo dobra decyzja! Świetnie w tych włosach! - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod postem dziennikarki.

Anna Wendzikowska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną, aktorką, a także właścicielką dwóch marek odzieżowych. W ostatnich latach bardzo ważną częścią jej życia są dalekie podróże. Wendzikowska często chwali się nimi na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już blisko 500 tysięcy osób. - Za dużo czasu zajęło mi dojście do tego, co tak naprawdę lubię, co sprawia mi przyjemność, co karmi moją duszę i sprawia, że rozkwitam... i teraz kiedy już to wiem, to zamierzam robić tego jak najwięcej i tyle! [...] Nareszcie żyję, jak chcę i jestem szczęśliwa! - wyznała jakiś czas temu.

Zobacz wideo Sposoby na podryw?

Anna Wendzikowska radykalnie ścięła włosy

Niedawno Wendzikowska zdecydowała się na metamorfozę. Na swoim Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Fani są zachwyceni efektem wizyty w salonie fryzjerskim. Zobaczcie, jak teraz wygląda dziennikarka:

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich.

Pięknie, młodo, świeżo, idealnie!
Nowy fryz, nowe życie!
Bardzo dobra decyzja! Świetnie w tych włosach!
Jednak to prawda, że taka długość odejmuje lat

- możemy przeczytać w sekcji komentarzy. 

Anna Wendzikowska radykalnie ścięła włosy. 'Jednak to prawda, że taka długość odejmuje lat'Anna Wendzikowska radykalnie ścięła włosy. 'Jednak to prawda, że taka długość odejmuje lat' Instagram.com//Ania Wendzikowska

Przedłużony bob na wiosnę 2023

Fryzura, na którą zdecydowała się Anna Wendzikowska to przedłużony bob (long bob). To jedno z najmodniejszych cięć na wiosnę tego roku. Nie tylko sprawia, że włosy nabierają objętości, lecz także optycznie odejmuje lat. Poza tym taka fryzura jest bardzo uniwersalna - pasuje do każdego typu urody oraz do różnych stylizacji

Long boba można układać na wiele różnych sposobów. Może to być stylizacja z prostym przedziałkiem i włosami zaczesanymi na jedną stronę. Może też występować w wersji asymetrycznej, z grzywką lub bez. Dobrze wygląda zarówno na prostych, jak i kręconych włosach.

Wyłącz sprawdzanieSugestie Premium

Więcej o: