Ta fryzura to prawdziwy HIT na wiosnę 2023! Optycznie zagęszcza włosy i odmładza

Wiosna to czas, kiedy wiele kobiet ma ochotę na zmianę fryzury. No bo kiedy zmieniać uczesanie, jak teraz, gdy wszystko wokół na nowo budzi się do życia? Ta fryzura jest jednym z większych hitów tego roku. Sprawdź, jak noszą ją gwiazdy.

Więcej o trendach i fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Cool girl bob to jedna z najmodniejszych fryzur tegorocznej wiosny. To krótkie cięcie jest nie tylko bardzo stylowe i kobiece, lecz także optycznie zagęszcza włosy, wyszczupla twarz i wizualnie odejmuje lat. Na punkcie fryzury cool girl bob oszalały takie gwiazdy, jak Emma Stone, Dua Lipa, Emma Roberts, Irina Shayk czy Hailey Bieber. Jak wygląda to cięcie i komu pasuje? Odpowiadamy!

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje. "Jestem kameleonem", "Trochę jak Morticia Addams"

Cool girl bob - modna fryzura na wiosnę 2023. Jak wygląda?

Niemal każdego roku bob wraca jako jedna z najmodniejszych fryzur, jednak w różnych odmianach. W 2023 roku jest to cool girl bob, który od klasycznego boba różni się nieco cięciem. Cool girl bob wyróżnia przede wszystkim stylizacja włosów, które u nasady są gładkie, natomiast ich końcówki są wycieniowane i delikatnie roztrzepane. Ta fryzura jest bardzo łatwa w codziennej stylizacji - aby nadać włosom efekt "messy", wystarczy sięgnąć po teksturyzujące produkty.

 

Cool girl bob - hit wiosny 2023. Komu pasuje?

Cool girl bob jest bardzo uniwersalną fryzurą, która świetnie sprawdzi się praktycznie u każdej kobiety, bez względu na wiek, kształt twarz, typ urody czy włosów. Jej dużym atutem jest to, że wizualnie zagęszcza włosy, więc zadowolone będą z niej posiadaczki cienkich kosmyków. Cool girl bob doskonale sprawdzi się również u dojrzałych kobiet, ponieważ jest bardzo stylowa i wizualnie odejmuje lat. Nie ma wątpliwości, że cool girl bob to świetna propozycja dla osób, którym włosy naturalnie się kręcą lub falują, jednak posiadaczki prostych włosów również śmiało mogą się na nią decydować. 

 
Więcej o: