Clavi cut to hit na wiosnę! Ta fryzura podkreśli urodę, odejmie lat i wyszczupli twarz

Wiosna to czas zmian, a nie od dziś wiadomo, że doskonałym sposobem na odświeżenie wizerunku jest zmiana fryzury. Jednym z najmodniejszych cięć tego sezonu jest clavi cut. Jak wygląda i komu będzie pasować najbardziej?

Więcej o fryzurach i trendach przeczytasz na Gazeta.pl

Wiosna to doskonały czas na odświeżenie wizerunku. Jeżeli zastanawiasz się nad nową fryzurą, ale nie wiesz, na którą z modnych fryzur się zdecydować, radzimy bliżej przyjrzeć się cięciu clavi cut. To będzie strzał w dziesiątkę, jeśli lubisz być obsypywana komplementami.

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Clavi cut - jak wygląda fryzura, która jest hitem wiosny 2023?

To fryzura dla fanek nieco dłuższych włosów. W czym tkwi jej fenomen? W prostocie. To modne cięcie długością sięga obojczyków - stąd też jego nazwa, w języku angielskim "clavicle" oznacza właśnie obojczyk. Choć oryginalną wersją tej fryzury są gładkie, ścięte na prosto włosy, to popularność zyskują także wariacje z pocieniowanymi końcami oraz falami. Nie ma wątpliwości, że clavi cut będzie doskonałą opcją dla wszystkich pań, które pragną metamorfozy, jednak boją się, nie chcą lub nie lubią drastycznych zmian. 

 

Clavi cut - komu pasuje to modne cięcie?

To jedna z tych niezwykle uniwersalnych fryzur, która pasuje niemal każdej kobiecie, bez względu na typ urody czy wiek. Świetnie sprawdzi się zarówno u posiadaczek prostych, jak i falowanych włosów. Clavi cut to cięcie, które wizualnie odejmuje lat, wysmukla twarz i podkreśla urodę. Taka fryzura będzie idealna dla kobiet, które nie lubą spędzać zbyt dużo czasu na codziennym układaniu włosów. Co więcej, w przeciwieństwie do krótszych cięć, clavi cut pozwala na swobodne spinanie kosmyków w kucyk. Do wielbicielek tego modnego cięcia zaliczyć można m.in. Margot Robbie, Selenę Gomez, Anę de Armas czy Małgorzatę Kożuchowską.

 
 
Więcej o: