Joanna Liszowska od lat nosi doczepy i peruki? Tak wyglądają jej naturalne włosy

Burza długich blond loków to jeden ze znaków rozpoznawczych Joanny Liszowskiej. Choć wiele gwiazd chętnie eksperymentuje z włosami, niewiele z nich otwarcie przyznaje, że robi to przy pomocy doczepów lub peruk. Aktorka nie ma z tym jednak problemu, publikując na Instagramie zdjęcia w naturalnym wydaniu.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Joanna Liszowska jest jedną z popularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych oraz teatralnych. Sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", "Nie kłam, kochanie", "Ciacho", czy "Przyjaciółki". Ku uciesze fanek i fanów, aktorka prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 198 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Zobacz wideo Sandra Kubicka: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Joanna Liszowska nosi peruki i doczepy?

Zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy regularnie korzystają z tresek zagęszczających włosy lub peruk, dzięki którym mogą zmieniać swoje fryzury bez obawy o kondycję naturalnych kosmyków. Joanna Liszowska jest posiadaczką kręcących się włosów, jednak pojawiając się na czerwonym dywanie nierzadko zaskakiwała swoją fryzurą eksperymentując nie tylko z długością, lecz także z kolorem. 

 

Kiedyś Kajetan Góra, fryzjer Joanny Liszowskiej, potwierdził to, że aktorka nosi peruki, dodając pod jednym z jej zdjęć hashtag #wig, co po angielsku oznacza właśnie perukę. - Niektóre aktorki czy piosenkarki mają po trzy-cztery wydarzenia dziennie w swoim grafiku. Na każde z nich chcą zmienić wizerunek, więc kupują perukę. Bo rano mają wywiad w telewizji, potem sesję zdjęciową, a wieczorem imprezę. Szkoda im czasu, żeby inaczej układać fryzurę, poza tym częste stylizacje niszczą włosy. Więc panie korzystają z dopinek czy peruk - powiedział w rozmowie z weekend.gazeta.pl.

 

Joanna Liszowska w naturalnych włosach

Joanna Liszowska na swoim instagramowym profilu publikuje wiele różnych zdjęć, w tym również takich, na których pozuje bez makijażu czy zrobionych włosów. Można na nich zauważyć, że kosmyki aktorki są na takich fotografiach nieco krótsze oraz mniej gęste.

 

Jednak zdaniem fanek i fanów Joanna Liszowska w każdym wydaniu prezentuje się świetnie: 

Nie miałam pojęcia jaką jest Pani piękną kobietą bez makijażu!
Na zdjęciach w makijażu piękna i znana aktorka, bez makijażu zmysłowa, tajemnicza i pociągająca kobieta
To mój ulubiony look. Bez farby, naturalnie i kobieco
Przepiękna kobieta! Synonim piękna!
Pani Joasiu jest Pani po porostu piękna bez wszystkich tych pseudo upiększaczy

- komentują.

Więcej o: