Magda Gessler od lat nosi doczepy na głowie? Tak wyglądają jej naturalne włosy

Burza blond loków to jeden ze znaków rozpoznawczych Magdy Gessler. Restauratorka od lat wierna jest swojemu wizerunkowi i wiele osób sądziło, że są to jej naturalne włosy. Jednak na niektórych zdjęciach można zobaczyć, jak wygląda Magda Gessler bez doczepów.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką oraz osobowością telewizyjną. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała prowadząc program "Kuchenne rewolucje", który na antenie telewizyjnej obecny jest od 2010 roku. Magda Gessler prowadzi swój profil na Instagramie, który obserwuje obecnie 1,2 mln osób, z którymi restauratorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje makijaże

Magda Gessler nosi doczepy? 

Nie ma wątpliwości, że jednym ze znaków rozpoznawczych Magdy Gessler są jej blond loki. Takiej fryzurze restauratorka jest bowiem wierna już od lat. Kiedyś wiele osób myślało, że swoje gęste włosy zawdzięcza genom. Sama Magda Gessler w rozmowie z "Faktem" zapewniała kiedyś: "Żadnych doczepek! Ja tylko dokręcam moje włosy, bo nie są aż tak kręcone, ale to moje naturalne włosy. Jednak jeden ze stylistów, który miał okazję pracować z restauratorką, miał potwierdzić podejrzenia fanek.

Jej włosy są słabe i marne. Ma ich bardzo mało i właściwie nie wychodzi bez doczepek. (...) Magda zgadza się tylko na naturalne doczepki (...). Kiedyś zrobiła awanturę, gdy zaproponowano jej polski odpowiednik ze sztucznych włosów 

- powiedział "Faktowi" anonimowy stylista.

 

Magda Gessler w naturalnych włosach

Magda Gessler od czasu do czasu na swoim instagramowym profilu publikuje jednak zdjęcia, na których pokazuje swoje kosmyki w naturalnym wydaniu. Można na nich zauważyć, że kosmyki restauratorki są tam znacznie rzadsze niż te, które widać podczas jej występów w telewizji czy na czerwonym dywanie. 

 

Co ciekawe, wiele fanek i fanów twierdzi, że bez zagęszczonych włosów wygląda jeszcze lepiej:

O jaka ładna! Z lokami czy bez, jest pani zawsze śliczna i to na każdej płaszczyźnie. Osobowość to jest to!
Kurczę młodziej bez loków
Bardzo ładnie... tak naturalnie, świeżo
Zdecydowanie lepiej - naturalniej

- komentują.

Więcej o: