Dorota Gardias ma coraz dłuższe włosy. Jej aktualna fryzura to hit wiosny! "Petarda"

Dorota Gardia jakiś czas temu zdecydowała się na zapuszczenie włosów. Po krótkich włosach, które przez długi czas były jej znakiem rozpoznawczym, nie ma już śladu. Nowa fryzura prezenterki to jedno z najmodniejszych cięć 2023 roku. Podkreśla urodę i wizualnie odmładza!

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych pogodynek oraz osobowości telewizyjnych w Polsce. Ku uciesze wielu fanek i fanów aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 231 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Patrząc na aktualne zdjęcia prezenterki, doskonale widać, jak duża zmiana zaszła w ostatnim czasie na jej głowie.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje. "Jestem kameleonem", "Trochę jak Morticia Addams"

Dorota Gardias w modnej fryzurze na wiosnę 2023. W takim cięciu wygląda fenomenalnie

Dorota Gardias przez długi czas była wierna krótkiej fryzurze. Jednak już od jakiegoś czasu zapuszcza swoje włosy. Na udostępnianych przez prezenterkę zdjęciach oraz filmikach na Instagramie, nie da się nie zauważyć, że jej włosy są coraz dłuższe. Aktualnie Dorota Gardias nosi boba z delikatnie cieniowaną grzywką, którego stylizuje na gładko lub w delikatne fale tworzące artystyczny nieład. 

Tego typu cięcie jest jednym z większych trendów tego roku. Nic jednak dziwnego, że robi wśród kobiet taką furorę, gdyż pasuje niemal każdemu, doskonale podkreślając urodę. Co więcej, świetnie sprawdzi się w przypadku cienkich i rzadkich kosmyków, gdyż wizualnie je zagęści.

 

Fani zachwyceni nową fryzurą Doroty Gardias

Pod publikowanymi przez prezenterkę postami na Instagramie regularnie pojawia się wiele komentarzy. W ostatnim czasie nie brakuje także przeróżnych komplementów związanych z nową fryzurą Doroty Gardias. Internautki oraz internauci są wyraźnie zachwyceni zmianą:

Ładnie wyglądasz w tej fryzurze, piękna kobieta
O wow, ale pani super wygląda
Cudowna
Coś pięknego
Zjawiskowa
Najpiękniejsza kobieta telewizji w Polsce!
Wyjątkowo pani pasuje ta nowa fryzura. Świetnie pani wygląda
Petarda. Jak 18stka. Super klasa
Pięknie pani wygląda w tej fryzurze!!!

- piszą.

Więcej o: