Jennifer Lopez od lat nosi doczepy na głowie? Tak wyglądają jej naturalne włosy

Jennifer Lopez od 20 lat uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Jednym z jej znaków rozpoznawczych są bardzo gęste włosy. Nie dajcie się jednak nabrać. Gwiazda przez lata skrywała pewien sekret. Jej naturalne kosmyki wyglądają nieco inaczej niż to, co widzimy na czerwonym dywanie.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Włosy gwiazd często budzą zachwyt fanek i fanów, a wiele kobiet marzy o tym, by ich fryzury wyglądały tak samo. Najczęściej jednak trudno uzyskać taki efekt u pań z naturalnymi włosami, ponieważ zrówno gwiazdy zagranicznego, jaki i polskiego show-biznesu, często sięgają po doczepy i peruki. Podobnie jest w przypadku Jennifer Lopez, która uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka: "Gdybym tak wyszła ubrana na Oscary, byłoby wow. W Polsce wyszło festiwalowo"

Jennifer Lopez od lat nosi doczepy i peruki 

Jennifer Lopez zarówno na scenie, jak i na czerwonym dywanie zachwyca swoimi włosami. Gwiazda lubi także bawić się ich długością, raz pokazując się w krótszych, a innym razem w ekstremalnie długich kosmykach. Prawda jest jednak taka, że natura wcale nie obdarzyła jej aż tak gęstymi i szybko rosnącymi włosami. Jennifer Lopez, podobnie jak wiele innych gwiazd show-biznesu, regularnie korzysta z doczepów oraz peruk. 

 

Jennifer Lopez w naturalnych włosach

Zawód Jennifer Lopez wymaga od niej wielu zmian wizerunku. Jej włosy nieustannie są w różny sposób stylizowane, nie mając czasem żadnego wytchnienia. Choć mogłoby się wydawać, że lata farbowania, ciągłego zagęszczania i stylizowania, bardzo negatywnie wpłyną na kondycję jej naturalnych włosów - nic bardziej mylnego. JLo od czasu do czasu publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia lub filmiki, gdzie pokazuje swoje kosmyki w naturalnym wydaniu i wydają się być w całkiem niezłej kondycji. Trzeba jednak zauważyć, że włosy Jennifer Lopez są kręcone, a co za tym idzie wysokoporowate, więc mniej się błyszczą i wymagają odpowiedniej pielęgnacji, by nie wyglądały na przesuszone.

 

Zdaniem fanek i fanów, Jennifer Lopez wygląda świetnie w każdym wydaniu. Gdy pokazuje się w naturalnych włosach, w komentarzach nie brakuje komplementów:

Uwielbiam twoje loki
Wyglądasz świetnie
Dla mnie twoje naturalne włosy są takie bezbłędne
Uwielbiam twój naturalny wygląd

- piszą internautki oraz internauci.

Więcej o: