Kiedyś była dla kobiet powodem do wstydu. Dziś gwiazdy z dumą noszą siwe włosy

Siwe włosy jeszcze kilka lat temu były czymś, co wiele kobiet robiło wszystko, by jak najszybciej je zamaskować. Dziś srebrne kosmyki z dumą noszą najpopularniejsze kobiety show-biznesu pokazując, że piękno nie ma wieku. Tylko na nie spójrzcie!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Coraz więcej gwiazd show-biznesu pielęgnuje swoje siwe włosy, robiąc z nich swój atut. Zamiast ukrywać siwe kosmyki, eksponują je i z dumą pokazują na co dzień, a także pozując na czerwonym dywanie. Każda z nich prezentuje się w naturalnym wydaniu zjawiskowo!

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Paulina Porizkova

Paulina Porizkova często publikuje na Instagramie zdjęcia z widocznymi siwymi kosmykami oraz bez makijażu. 58-letnia modelka skupia swoje działania w sieci na normalizacji oznak starzenia oraz akceptacji tego procesu. - Każda kobieta, która dzisiaj nie wygląda na swój wiek, stosuje nie tylko dietę i ćwiczenia, lecz także czerpie korzyści z medycyny estetycznej... Nie potępiam tego, ale chciałbym, żebyśmy byli bardziej szczerzy i otwarci. Ponieważ nie, nie mogę wyglądać na 39 lat, stosując tylko świetną dietę i ćwiczenia - napisała pod jednym ze swoich postów na Instagramie.

 

Sarah Jessica Parker

Już w 2021 roku Sarah Jessica Parker została sfotografowana podczas spotkania z przyjaciółmi. Na zdjęciach widać aktorkę dumnie noszącą naturalnie siwe włosy. W komentarzach na Instagramie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz komplementów w kierunku aktorki. - "Miło jest zobaczyć amerykańską celebrytkę, całkowicie naturalną... bez wypełniaczy, botoksu itp. Starzeje się z wdziękiem... uwielbiam jej wygląd", "Wygląda naprawdę pięknie" - pisali fani.

 

Andie MacDowell, Helen Mirren i Jodie Foster na festiwalu w Cannes

Słynąca z burzy ciemnobrązowych loków Andie MacDowell zrezygnowała z farbowania włosów już podczas lockdownu, a swoją siwą fryzurą pochwaliła się na czerwonym dywanie podczas 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Inną gwiazdą, która poszła tą samą drogą, była Helen Mirren. Aktorka zrezygnowała z platynowego blondu na rzecz naturalnie śnieżnobiałych już włosów. Pojawiających się srebrnych kosmyków nie wstydzi się także Jodie Foster. Gwiazda nie zdecydowała się ich zamaskować i zrobiła furorę na czerwonym dywanie.

 

Joanna Liszowska 

Kobiet, które z dumą noszą siwe włosy nie brakuje również wśród polskich gwiazd. Jedną z nich jest Joanna Liszowska, która chętnie dzieli się w sieci naturalnymi zdjęciami. Wizerunek aktorki bez makijażu i w siwych włosach zyskał spore uznanie fanek i fanów na Instagramie. - "Pani Joanno, robi pani kawał dobrej roboty dla #SilverSisters w Polsce. Andie Macdowell ma sporą konkurencję w kategorii srebrnych loków", "Ta kobieta jest jak wino! Zawsze podziwiałam za wyjątkowa urodę, ideał kobiety!" - pisali w komentarzach.

 
Więcej o: